Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?

Je pochopitelné, že slavné světové hvězdy mají vysoké nároky na ubytování. Avšak nad některými jejich požadavky zůstává rozum stát. Tipnete si, které celebrity patří k těm nejrozmazlenějším a mají až nesmyslné nároky? Překvapí vás, kdo je skutečným postrachem hotelů.

Barbra Streisand je postrachem hotelů

Barbra Streisand (79) je už nechvalně známá pro své přemrštěné požadavky, které se týkají hotelového servisu. Nad jejími absurdními požadavky zůstává rozum stát. Nejvíce se při návštěvě hotelů zaměřuje na koupelnu. Mezi její požadavky prý patří toaletní papír v broskvové barvě, který jí ladí s pletí, ručníky rovněž v broskvové barvě a okvětní plátky růží v záchodové míse. Tím seznam jejích požadavků ale zdaleka nekončí. Z neznámého důvodu nechává do svých hotelových apartmá instalovat deset designových stojacích lamp. Také se hotelový personál údajně musí řídit jejími pokyny, tím hlavním je nemluvit na ni, dokud nebude tázán. Členové ochranky musí nosit elegantní tmavé svetry a používat při práci detektor kovů. Zpěvačka je totiž tak trochu paranoidní, dokonce jednou před svou show povolala i policii se psy, kteří prošli hlediště, než začala její zvuková zkouška.

profimedia-0176479203.jpg

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?

Kvůli návštěvě Madonny museli zrekonstruovat celý hotelový pokoj

Hotelový personál už je zvyklý na to, že když se k nim chystá velká hvězda, budou potřeba jisté úpravy. Avšak požadavek královny popu zaskočil i zkušené manažery berlínského hotelu. Vyžádala si totiž celkovou rekonstrukci hotelového pokoje, a to včetně nové výmalby, světel a postele. Údajně měla renovace stát v přepočtu více než 300.000 Kč. "Madonna nerada spí tam, kde spali jiní lidé. Nikdy předtím jsme takový požadavek neměli," řekl zdroj z řad personálu. Tím však seznam jejích požadavků nekončí. Madonna (62) si potrpí na květiny, v pokoji musí být umístěny růžové a bílé růže, které musí mít stonky zkrácené přesně na 15,24 centimetrů. Také se o zpěvačce říká, že si diktuje, z jakých látek budou ušity věci v jejím pokoji.

profimedia-0161868998.jpg

Slavné osobnosti, které jsou údajně špatné v posteli! Po přečtení už se na ně nebudete nikdy dívat stejnýma očima

Tom Cruise chtěl mít hotelovou restauraci jen sám pro sebe

Malý luxusní pětihvězdičkový hotýlek v Černé Hoře asi nikdy nezapomene na návštěvu Toma Cruise (58). Ten požádal manažera hotelu, aby vyklidil restauraci v čase, kdy tam hodlá večeřet on. Avšak tvrdě narazil. Zdroj magazínu Sun řekl: "Kdo si pan Cruise myslí, že je? Hotel byl plný. Bylo by to nefér vůči ostatním hostům." Jeho požadavek nebyl vyslyšen, a tak se herec musel navečeřet klasicky jako všichni ostatní hosté.

profimedia-0378969582.jpg

Herec Jude Law má nádhernou dceru: Takhle jí to slušelo na Grand Prix v Monaku

Požadavky Jennifer Lopez čítaly dvě stránky

Deník Daily Mail zveřejnil seznam požadavků, které byly v roce 2007 doručeny do hotelu Dorchester, kde se Jennifer Lopez (51) chystala ubytovat. Některé žádosti byly poměrně obvyklé – přesně dané nealkoholické nápoje, lilie a růže, ale na seznamu byly i velmi specifické požadavky. Například si zpěvačka přála na pokoji mít svíčky s vůní grepu a limetkových květů. Zpěvačka si zjevně ráda vaří sama, protože si vyžádala, aby na pokoji měla navíc k dispozici troubu, toastovač, mikrovlnku a kávovar. Také zřejmě bude pořádně mlsná, protože personál obdržel přesný seznam sladkostí a dalších dobrot, které jí má připravit. Zpěvačka je také pověstná tím, že vyžaduje, aby teplota v hotelovém pokoji byla přesně 26,6 stupňů Celsia. O Jennifer Lopez se mluví jako o rozmazlené divě, její arogance je prý pověstná. Dokonce se v médiích objevily zprávy, že jedna z uklízeček měla být vyhozena den poté, co si dovolila požádat zpěvačku o autogram.

profimedia-0492438939.jpg


Foto: Profimedia

Podcast