"Nejteplejší měsíc roku" doprovázejí speciální kolekce slavných značek

Červen je Pride Month a značky se hned vytasily se svými speciálními kolekcemi. Mezi účastníky duhového šílenství patří standardně Adidas, Converse, Happy Socks, Vans, Levi's nebo Footshop. Některé kolekce jsou vydařenější než jiné, tak se podívejme alespoň na pár z nich.

Letos se k duhovým značkám poprvé přidala i zpěvačka Rihanna se svou značkou Fenty. Kolekce spodního prádla Savage x Pride je plná pestrobarevných kousků a část peněz z prodeje poputuje pro organizace podporující LGBTQ+ komunitu v Americe. Skvělé je, že designéři mysleli na všechny typy postavy, a tak si vybere opravdu každý. Mezi klasickými kousky zaujme hlavně duhový bičík. Internetový obchod Savage x Fenty doručuje i do Česka, připlatíte si však clo a daň.

LEGO spustilo prodej svého dlouho očekávaného setu Everyone Is Awesome (Každý je úžasný), který obsahuje 11 monochromatických figurek v různých barvách. Má oslavovat opravdu všechny fanoušky Lega. Set má hloubku 12,8 centimetru, díky čemuž by měl sednout na každou poličku nebo okenní parapet.

lego everyone is awesome profimedia-0611874893.jpg

Foto: Profimedia.cz

Adidas se letos podstatně víc snažil a místo obvyklé duhy přináší kolekci plnou zajímavých barevných grafik. S heslem Love Unites (tedy Láska spojuje) najdete širokou nabídku, v níž samozřejmě nechybí kopačky nebo fotbalový dres.

LOVE_UNITES adidas web.jpg

Foto: Adidas

Kam dál? Dílo Keitha Haringa žije dál. Nově i na ikonických teniskách

Titulní foto: Profimedia.cz

Podcast