Leoš a Monika Marešovi čekají dítě. Jaká byla cesta k vysněnému miminku?

Dnes dopoledne sdělil Leoš Mareš skrze svůj Instagram fanouškům radostnou novinku: v březnu se stane potřetí otcem. Leoš a Monika Marešovi konečně čekají vysněné miminko. Jakou cestu společně ušli? Přečtěte si příběh jejich lásky.


Seznámili se úplnou náhodou

Leoš Mareš a Monika Koblížková se setkali úplnou náhodou. Dne 13. června 2015 se poprvé viděli na svatbě společného kamaráda Filipa Vaňka. Ten den pršelo štěstí nejenom novomanželům, ale i Monice a Leošovi, kteří se do sebe zakoukali. O jejich seznámení a vztahu dokonce Leoš Mareš složil dojemnou píseň nesoucí název Slib. Zpívá se v ní: "Začalo to nevinně na svatbě dvou kluků venku trochu mrholilo, podal jsem ti ruku, sundal sako, zvednul deštník a už jsme tam stáli, jak kdybychom mířili už do katedrály." Ku příležitosti výročí 6 let jejich vztahu sdílel Leoš Mareš fotografii, která zachycuje moment, kdy Monice gentlemansky půjčuje své sako v sychravém počasí. O začátku jejich vztahu promluvila i Monika Marešová pro iDnes: "Oba jsme byli po rozchodu v takovém tom útlumu, kdy nikoho nehledáte a lížete si rány. A vnímáte jen věci, které vám dělají dobře a ostatním se moc nezabýváte. Povídali jsme si a bylo to příjemné. Nic jsem s ním neplánovala a on si nic neplánoval se mnou. Když o někoho usilujete, máte sklon přehrávat a dělat se lepší. A to jsme nedělali. Já na to neměla ani energii. Všechno bylo přirozené a to nám určitě hodně pomohlo.“

Herci a zpěváci, kteří se proslavili v 90. letech: Někteří dnes vypadají mnohem lépe

Sliby si řekli před rodinou a nejbližšími přáteli

Leošova první svatba byla velmi honosná, proto někteří fanoušci moderátora očekávali, že i druhá svatba proběhne ve velkolepém stylu. Opak se ale stal pravdou, svatba s Monikou Koblížkovou proběhla v komorní atmosféře, kdy byli pozváni pouze nejbližší přátelé a rodina. Obřad se uskutečnil v kostele v Litomyšli. O vyřčených slibech pojednává i Leošova píseň pro Moniku, Leoš v ní zpívá: "Dali jsme si slib před oltářem v kostele, slib je slib a nebyly to jen tři slova, chtěl bych je teď říkat pořád dokola. Já, Leoš beru si tebe, Moniko, za svojí manželku, a slibuju ti, že ti budu v dobrém i zlém, v dostatku i chudobě, v nemoci i ve zdraví, oddaným a věrným mužem, a že tě budu navždy milovat." Zbytek svatebního dne pak strávili v luxusním hotelu Aplaus. Krátce po svatbě odletěli Leoš Mareš s Monikou na svatební cestu do Dubaje.

Madonna opět provokovala: V televizním pořadu se plazila po stole a vyšpulila zadek

Klokan přiletí v březnu

"Klokan přiletí v březnu.." Tato krátká věta, kterou společně s fotkou čápa nesoucího miminko Leoš Mareš oznámil, že se potřetí stane otcem, pobláznila celý Instagram. Příspěvek získal přes 138 000 srdíček a téměř 5000 lidí se rozhodlo Marešovým pogratulovat k jejich vytouženému miminku. Pohlaví miminka zatím známé není. Leoš Mareš má se svou bývalou ženou Monikou dva syny – Matěje a Jakuba.


Kam dál? Tomáš Ujfaluši: Gól od Řecka mě mrzí dodnes, měli jsme být mistři. Táta byl pes

Zdroj úvodní fotografie: Freepik
Zdroje informací:
Instagram Leoše Mareše, iDnes, Blesk

Podcast