Kvíz: Zvíře, které spatříte, odhalí vaši výbušnou stránku

Jak dobře znáte svou výbušnou stránku osobnosti? Vyzkoušejte si náš kvíz. Stačí si vybrat jedno zvíře vyobrazené na speciální mapě. Vaše volba odhalí spouštěče vašeho vzteku a hněvu, rovněž také zajímavé věci týkající se vaší povahy.

Zadání kvízu

Pozorně se podívejte na obrázek níže. Je na něm trochu jiná mapa světa, než ji znáte. Jsou do ní totiž zakreslena různá zvířata. Na kterém z nich vám ihned ulpěl zrak? Toto zvíře je značí, co vás ve skutečnosti dovede nejvíce naštvat. Vyzkoušejte si, zda výsledky sedí i na vás, najdete je pod obrázkem.

otaznik.jpg

Kamarádčin šimpanz ženě zdevastoval obličej, český chirurg odvedl skvělou práci

Řešení

Medvěd

Jste opravdu štědrý a dobrotivý člověk se srdcem na pravém místě. Svou rodinu a přátele chráníte před všemi, kdo by jim chtěli ublížit. Nemůžete vystát manipulátory, narcisty, falešné lidi a zrádce, ti vás dovedou pěkně naštvat.

Ryba

Jste velmi inteligentní člověk s velkou představivostí. Nejste však neustále myšlenkami někde na obláčku, umíte použít selský rozum a stojíte nohama pevně na zemi. Pokud něco nemůžete vystát, jsou to sarkastičtí lidé. Dále vám vadí ti, kteří jsou hádaví, nikdy nikomu nepomohou a dělají si srandu z ostatních. Lidská hloupost vás dovede vytočit snad nejvíc ze všeho.

Klokan

Jste nesobecký člověk, který má čisté srdce. Vaší velkou předností je, že nezáleží na tom, čím jste si v životě prošli, vy se nikdy nevzdáváte. Rádi se obklopujete racionálně smýšlejícími lidmi. Věrnost je pro vás důležitá. Nejvíce ze všeho vás dovede naštvat přetvářka a lži. Lidé, kteří s vámi nejednají čestně, nemají ve vašem životě místo.

Lev

Jste odvážný a sebevědomý člověk. Máte své sny a cíle, za kterými si jdete, nehodláte se jich niky vzdát. Jste přátelská osobnost. Nemáte rádi, když vidíte, že někdo svůj boj vzdává, pro to nemáte pochopení. Dovede vás to pěkně rozčílit, i když se vás to netýká.

Delfín

Jste člověk s bujnou fantazií. Oplýváte kreativitou. Dovedete vymyslet zajímavé věci, vaše nápady jsou k nezaplacení. Nesnášíte, když někdo mění názory či image jen proto, aby zapadl mezi ostatní. Pokud si lidé před vámi na něco hrají, dovede vás to rozčílit.

Liška

Jste velmi učenlivý člověk. Nesnášíte, když někdo druhé ponižuje a zesměšňuje. S takovými lidmi utnete kontakt, i kdyby se mělo jednat o člena rodiny. Pěkně vás také štvou "všeználci".

Kvíz: Co byste udělali ve vypjaté situaci jako první? Odhalte své přednosti

Kočka

Lidé, kteří vás neznají, vás považují za stydlivé. Ve skutečnosti si jen každého hned nepustíte k tělu. Netoužíte po pozornosti druhých. Nezáleží vám na tom, co si o vás myslí okolí. Přesto je možné vás naštvat, můžete se "zbláznit", když narazíte na člověka, který pusu nezavře.

Orel

V životě míříte vysoko, nebojíte se dát si velké cíle. Jste pečlivý člověk, který nic neponechá náhodě. Nevyhledáváte drama, proto vás dovede pěkně naštvat, když někdo dělá "z komára velblouda".

Slon

Možná na první pohled vypadáte nepřístupně, ale ve skutečnosti jste milý, laskavý a hodný člověk. Dá se vám věřit. Nesnášíte, když se někdo k druhým chová ošklivě, nemáte pro to sebemenší pochopení.

Králík

Jste kreativní člověk, který srší energií. Snadno se nadchnete pro věc. Všude kolem sebe šíříte dobrou náladu a štěstí. Nesnášíte negativní lidi, kteří si neustále dokola na něco stěžují. Držíte se hesla "Každý svého štěstí strůjcem".

Žirafa

Jste velmi hodný člověk, který dbá na dobré vychování a slušnost. To samé vyžadujete od druhých. Nesnesete lidi, kteří vám mluví do života. Také se vám nelíbí, když je někdo podlý a využívá zranitelnosti druhých. Tyto dvě věci vás naštvou více než cokoliv jiného.


Zdroj fotografií: Freepik
Zdroj informací:
Brightside.me

Podcast