Jennifer Lopez prodává svůj penthouse v New Yorku. Luxus, který vás ohromí stojí více než půl miliardy

Budete se možná divit, ale tohle luxusní sídlo se nedaří slavné zpěvačce už několik let prodat. Možná je to cenou, možná se nikomu nelíbí styl JLo. Jak se líbí bydlení vám?

JLo poprvé uvedla nemovitost v říjnu 2017 za 26,95 milionu $. Ale v roce 2019, s nulovými nabídkami, dům snížil cenu o 1,96 milionu dolarů. Stále to nestačilo nalákat kupce a dům je dodnes na prodej.

Podívejte se, jak vypadá bydlení slavné zpěvačky

Nenechte si ujít:Slovenská sexbomba má problém s Instagramem: Tvrdí, že profil na sociální síti jí mažou kvůli tomu, že je neuvěřitelně krásná

Penthouse, který má výhled na Madison Square Park z 26. ulice, je obrovský, má rozlohu 604 čtverečních metrů, včetně 4 ložnic a 6 koupelen. Navíc je zde dalších 279 čtverečních metrů venkovního prostoru rozložených na čtyřech terasách.

The Post nedávno informoval, že se JLo rozhodla na chvíli svůj penthouse stáhnout z prodeje, z důvodu nezájmu. Zdroje řekly časopisu The Post, že pro hvězdu zde bylo soukromí velkým problémem a chtěla něco více v ústraní. Ale vypadá to, že bude muset v penthousu zůstat o něco déle, než plánovala.

profimedia-0628944372.jpg

Quentin Tarantino své matce nikdy nedal ani penny

Soukromá podesta výtahu vás zavede do pátého patra se zabezpečeným vstupním foyer, který se otevírá do velké místnosti se střešním oknem a třemi francouzskými dveřmi vedoucími na jižně orientovanou terasu.

Kuchyně je vybavena snídaňovým barem a jídelním koutem a je plně vybavena včetně velkého ostrůvku, otevřených polic a na zakázku vyrobených skříní.

profimedia-0628944361.jpg

Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

Jednou z možností, proč se jí nepodařilo prodat byt, je umístění. Průměrné prodejní ceny v okolí dosahují podle Realtor.com asi 2,8 milionu dolarů.

Nahoře v šestém patře je primární apartmá se dvěma vlastními koupelnami a dvěma venkovními terasami – jedna vede z hlavní koupelny a jedna z hlavní ložnice.

Mezitím Lopez hledá vysněný domov v oblasti Los Angeles s krásou Benem Affleckem.

Čtěte také: Jennifer Aniston se svlékla pro planetu


Úvodní foto a foto v článku: Profimedia

Podcast