Jako obraz, na výšku nebo pod širák. Blíží se konec televizí, jak je známe?

Víte, že i televize mohou být zpracovány designově, elegantně, originálně nebo netradičně?

Pokud si televizi představíte jako středobod domácího bytí, určitě oceníte, když vám kromě zábavného obsahu nabídne i zajímavý design. Netradičních televizních kousků totiž kvapem přibývá a své využití najdou nejen v designovém interiéru.

Galerie v obýváku

Rádi navštěvujete galerie a jste fascinováni světovým uměním? Udělejte si svou soukromou sbírku přímo v obýváku. The Frame je navržený tak, abyste ho nepoznali mezi ostatními obrazy. Má obrazový rám, nastavitelné pasparty, režim Art, a hlavně Art store, který nabídne umění od klasiky až po modernu. A samozřejmě funguje i jako běžná televize s obrazem slibujícím 100% objem barev.
O kvalitách tohoto díla se můžete přesvědčit na Prémiových stěnách v 17 prodejnách sítě DATART.

Designová lahůdka

Když známí architekti bratři Bouroullecové pracovali na novém televizoru, chtěli, aby zapadl do jakéhokoliv prostoru, do jakéhokoliv rohu a z jakéhokoliv úhlu. Tak vznikl The Serif. Designovka, která je ozdobou moderního interiéru. Netradiční tvar serifového písma „I“ zaujme všechny milovníky typografie.

Když milujete sociální sítě

Televize na šířku? Přežitek. V době sociálních sítí, storíček, mobilního obsahu a vertikálních videí je zkrátka The Sero, televizor, který lze otočit na výšku, nezbytností každého notorického projížděče sociálních sítí. Kdyby se vám zastesklo po klasice, stačí zmáčknout ovladač nebo otočit propojeným telefonem.

PR Datart 06 II

Odolá větru dešti

Blíží se období letních grilovaček a filmových večerů pod širým nebem. Už nemusíte tahat ven notebook, je tady venkovní televize The Terrace, která odolá větru i dešti a zajistí vám zábavu po celý den.

Datard soutěž2 06

Lepší než kino

Máme něco i pro opravdové filmové fajnšmekry, kterým je „normální“ televize málo. The Premiere je laserová 4K televize k domácímu užití. Zapnete a jste rázem v kině. Chybí už jen popcorn a cola…

Ať už si vyberete jakýkoliv televizor, zakoupit jej můžete například u známého prodejce elektroniky DATART. Pokud rádi nakupujete on-line, navštivte www.DATART.cz. Chcete-li televize vidět na živo a na místě poradit od odborníků, navštivte jednu z jeho vybraných prodejen (seznam prodejen zde). Nechoďte „na slepo“, na zákaznické lince 225 991 000 vám poradí, na které prodejně je daný model dostupný. Při nákupu jedné z lifestylových televizí a vybraných soundbarů do 27. června navíc můžete získat až 25 000 Kč zpět. Více o akci najdete zde.

Foto: datart.cz

Podcast