Jak vypadali slavní před plastikou?

Plastika nosu dovede zcela změnit výraz tváře. Ty nejpovedenější plastiky byste ale měli problém poznat, protože plastický chirurg odvedl svou práci s citem. Podívejte se na proměny celebrit, jejichž rhinoplastika se opravdu povedla.

Jennifer Lawrence během let zkrásněla

Hvězda filmu Hunger Games Jennifer Lawrence v průběhu let zkrásněla. Oficiálně se sice herečka nevyjadřuje k tomu, jestli podstoupila plastickou operaci či jinou zkrášlující proceduru, ale její výraz v obličeji se od roku 2007 dosti změnil. Sami to můžete posoudit dle fotografie níže. Tvar nosu Jennifer Lawrence se značně liší, na fotografii vpravo je o dost užší, dá se předpokládat, že herečka podstoupila plastickou operaci nosu. Spekuluje se i o tom, že jeden čas měla ve tvářích a rtech výplně. V roce 2017 byla vyfocena s malou jizvou na očním víčku, někteří herečku podezírají z toho, že i tuto část obličeje si nechala upravit. Ať je to ale jakkoliv, každý musí uznat, že Jennifer Lawrence během let neuvěřitelně zkrásněla. V roce 2014 byla dokonce jmenována nejvíce sexy ženou světa.

Inženýr Řezník: Kdo je vlastně kontroverzní vítěz Slavíka?

Jennifer Aniston rhinoplastiku jako jedna z mála přiznává

Od dob natáčení prvního dílu seriálu Přátelé již uplynulo 27 let. Jennifr Aniston, která se díky roli Rachel proslavila, vypadá dnes ještě lépe než před lety. Sympatické je i to, že otevřeně mluví o plastických zákrocích, které podstoupila, zatímco jiné celebrity mlží. Plastiku nosu podstoupila slavná herečka v roce 2018 už podruhé. Bylo totiž potřeba opravit vychýlenou přepážku, která byla nesprávně operována před lety. Jennifer Aniston je důkazem, že plastika může vypadat decentně a přirozeně. Její nový nos jí moc sluší, přesto změna na první pohled není tak patrná. Mnozí ji také podezřívali z toho, že má plastiku prsou, to ale Jennifer Aniston odmítá. V rozhovoru pro Harper´s Bazaar Australia také promluvila o tom, jaký je v Hollywoodu tlak na to, abyste vypadali stále mladě. Jennifer Aniston dle svých slov měla možnost vidět, jak dopadnou ženy, které chtějí být věčně mladé, a sama se tomu bude snažit vyvarovat, proto se vyhýbá botoxu.

Blake Lively plastika nosu zcela změnila výraz v obličeji

O tom, že hollywoodská herečka Blake Lively podstoupila plastiku nosu, dnes už nikdo nepochybuje. Její nos je užší a vypadá elegantněji než před lety. Blake Lively rhinoplastika rozhodně prospěla, její obličej nyní působí jemnějším dojmem. Spekuluje se i o tom, že si herečka nechala upravit horní víčka. Blake Lively se k úpravám v obličeji nevyjadřuje. V roce 2011 se jí dostalo ocenění "nejžádanější ženy světa". Zvolena byla prostřednictvím průzkumu na stánkách Ask Men, kde získala od uživatelů více jak 5 milionů hlasů. Na druhém místě tehdy skončila Mila Kunis a jako třetí Sofia Vergara.

I Ryan Gosling má upravený nos

Plastiku nosů podstupují samozřejmě i muži, z řad těch slavných, u nichž se plastika povedla, lze uvést jako příklad Ryana Goslinga. Ten ani před plastikou neměl nikterak velký a výrazný nos, přesto se rozhodl nechat si jej vytvarovat a zjemnit. Ani Ryan Gosling se k tomuto tématu nevyjadřuje. Plastický chirurg Dr. Yannis Alexandrides je však přesvědčen, že si jej nechal lehce upravit.

Kam dál? Jak žije ruská dvojnice herečky Scarlett Johansson? Z podoby se slavnou hvězdou je nešťastná, nechce žít v jejím stínuZdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
The Skincare Edit, People, Life And Style Magazine, The Skincare Edit, Ask Me, Daily Mail

Podcast