Jak ovlivní krvavý superúplněk vaše znamení zvěrokruhu?

Dnes ve 13 hodin a 13 minut nastane mimořádná astrologická událost – krvavý superúplněk. I když jeho načervenalý lem v České republice nebudeme moci vidět, jeho magická síla zasáhne nás všechny. Astrologové varují, že se mohou dít podivné věci. Přečtěte si, jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu.

Květinový a krvavý superúplněk

Tomuto májovému superúplňku se přezdívá květinový a někdy také krvavý. Květinový mu přezdívali domorodí Američané, krvavý se mu říká podle načervenalého odstínu, který ho lemuje. Bohužel tento jev nebudeme moci v našich končinách pozorovat, na velkolepou podívanou se mohou těšit lidé například v Austrálii a Americe. Krvavý superúplněk nastane 26. května v čase 13 hodin a 13 minut. Jeho působení však pocítíme již před jeho nástupem a nějakou dobu poté, co se na obloze objeví.

Astrologové říkají, že se v tomto období mohou dít divné věci a lidé se začnou chovat jinak než obvykle. Hlavně se to bude týkat našich emocí a vztahů. Astrologové předpovídají, že se lidé v tomto období budou rozcházet mnohem více, než je běžné. Vysvětlují to tím, že emoce budou skutečně vypjaté a bude docházet k drsným hádkám mezi partnery. Pokud měly páry nedořešené záležitosti z minula, budou nuceny tyto věci v následujících dnech vyřešit. Pokud nenajdou schodu, může to vyústit v konec vztahu. A jak konkrétně ovlivní tento astrologický jev vaše znamení? Odpověď naleznete níže.

Beran

Jelikož se jedná o superúplněk v ohnivém Střelci, zásadně také ovlivní Berana, který je znamením stejného živlu. Tento týden je zde vyšší riziko náhlého rozchodu s partnerem, proto važte svá slova a snažte se při hádce zůstat v klidu, i když to bude s vaší povahou asi těžké.

Býk

Býci jsou znamením, které hodně řeší materiální věci, to vám v tomto období může být vyčteno. Tvrdě jste pracovali, abyste dosáhli svých cílů, ale zapomněli jste přitom na lidi, které máte rádi a oni vás. Pokud jste nedodrželi slib, v tomto období pocítíte následky svého chování.

Blíženci

Tento týden si s partnerem otevřeně promluvíte o záležitostech, které vás už delší dobu trápí. Rovněž vás čekají změny, které zapříčiní, že budete nuceni opustit svoji komfortní zónu.

Rak

Poslední dobou jste byli hodně mimo duchem a neodváděli jste dobrou práci. Z tohoto snění vás superúplněk vytrhne, a vy se znovu stanete produktivními. Naučíte se udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Lev

Jste ohnivým znamením, ta superúplněk zasáhne nejvíce. Čekat vás mohou hádky s partnerem, tento týden bude ve vaší domácnosti houstnout atmosféra. Pokud udržujete vztah se dvěma osobami najednou, může to brzy vyjít najevo.

Panna

V tomto období si vaši pozornost vyžádá nějaká událost v rodině, vezmete si kvůli tomu volno v práci. Mohou u vás nastat hádky v rodině či v domácnosti. Pokud jste v sobě dlouho dusili negativní pocity, dáte jim volný průchod a uleví se vám.

Váhy

Čeká vás rodinné drama, více členů rodiny se bude hádat a vy se kvůli tomu budete cítit špatně. Způsobí to nějaká maličkost, může to být například nejapná poznámka.

Štír

Krvavý superúplněk si pro vás přichystal změny ohledně financí, ty mohou být jak pozitivní, tak negativní. Radši si peníze šetřete, v následujících dnech se mohou objevit nenadálé výdaje.

Střelec

Krvavý superúplněk se nachází ve vašem znamení. To se projeví tak, že s vámi budou cloumat emoce a nebudete schopní se racionálně rozhodovat. Dost možná vás čekají významné změny v partnerském vztahu.

Kozoroh

Vašeho znamení se květnový superúplněk dotkne nejméně ze všech. Podaří se vám vyvarovat se hádkám a konfliktům. V tomto období se mohou měnit vaše tužby, možná se rozhodnete změnit práci, nebo se začnete věnovat novému koníčku.

Vodnář

Čeká vás drama v práci, může to být hádka, nebo hysterická scéna, kterou ztropíte vy či někdo z kolegů. Dost možná to bude řešit i vedení a může to vyústit v reorganizaci pracovního týmu.

Ryby

Čekají vás kariérní změny. Ty mohou být pozitivní (povýšení, prémie) i negativní (výpověď, přeřazení na horší pozici). Krvavý superúplněk symbolizuje novou a lepší cestu, kterou se vydáte, až změny nastanou.
Foto: Profimedia.cz

Podcast