Horoskop lásky na červen pro každé znamení zvěrokruhu

Chtěli byste vědět, zda vás v červnu čeká nová láska, nebo co se bude dít ve vašem vztahu s partnerem? Pak si přečtěte naši velkou červnovou astrologickou předpověď. Víme, co čeká všech 12 znamení zvěrokruhu v jejich milostném životě.

Beran

Vaše emoce budou tento měsíc kolísat, což ovlivní váš partnerský život i kamarádské a rodinné vztahy. Snažte se je držet pod kontrolou, jednejte taktně a přemýšlejte nad tím, co říkáte. V lásce vás čeká obtížné období. Budete muset s partnerem najít kompromis, nebude to snadné, protože jste od přírody tvrdohlaví a prosazujete si svou. Situace se uklidní až na samém konci měsíce června.

Býk

V partnerském životě vám to bude skřípat, budete řešit hned několik podstatných problémů. Pamatujte, že základem pro spokojený vztah je dobrá komunikace. Tento měsíc budete muset být trpěliví, jinak se s partnerem budete často hádat. Situace se zlepší až v druhé polovině měsíce. Nezadaní mají tento měsíc smůlu, nikdo nový na obzoru není.

Blíženci

Čeká vás měsíc plný vášně. Pokud se již delší dobu snažíte o miminko, mohlo by to v červnu vyjít. S partnerem si budete skvěle rozumět a bude akceptovat vaše pracovní vytížení. O to víc si užijete společné chvilky. Nezadaní Blíženci budou mít spoustu příležitostí se seznámit, budete si moci vybírat. Avšak buďte obezřetní a nejděte do nového vztahu po hlavě.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Rak

Raky čeká úžasný měsíc plný lásky. S partnerem si budete skvěle rozumět, budete se cítit šťastně a spokojeně. Dáte jeden druhému volnost a zároveň si budete o to víc vážit společně stráveného času. Je možné, že vás partner požádá o pomoc v určité záležitosti. Vadit vám to nebude, rádi pomáháte druhým. Partner velmi ocení to, jak se zachováte.

Lev

Červen Lvům přeje, v milostném životě je čekají samé pozitivní věci. Váš vztah s partnerem bude stabilní, harmonický, ale také plný vášně a touhy. Navzájem si svou lásku budete vyjadřovat romantickými gesty, na to si potrpíte. Obzvláště vzrušující bude prvních 15 dní v červnu. Nezadaní Lvi si budou užívat, nebudou prahnout po novém vztahu.

Panna

V červnu s partnerem začnete plánovat dovolenou. Už se oba těšíte na nové společné zážitky a chcete váš vztah okořenit. Ve vztahu vám to bude skvěle klapat. Pokud toužíte po miminku, v červnu nastane příznivá konstelace hvězd, je zde zvýšená šance na otěhotnění. Váš milostný život bude vzrušující, budete svolní ke zkoušení nových věcí. Nezadaným budou vyhovovat volné vztahy, netouží se vázat.

Váhy

Váhy čeká vášnivý červen, nezadaní mají tento měsíc velkou šanci potkat novou lásku. Ostatní budete přitahovat jako magnet, nápadníky budete muset i odmítat. Také je zde možnost, že váš bývalý partner projeví zájem s vámi opět navázat vztah. Váš partner pro vás v červnu udělá první poslední, budete se cítit skutečně milovaní.

Štír

Nezadaní Štíři mají tento měsíc dobré vyhlídky na nalezení nového partnera. Největší šanci na seznámení máte kolem 10. června. Zadané Štíry čeká výměna názorů, partnerovi Štíra se totiž nebude líbit, že jim do vztahu mluví jeho kamarádi či rodina. Tento problém bude nutné vyřešit. Tento měsíc mezi vámi bude panovat značné napětí.

Střelec

Červen proběhne přesně podle Střelcových představ. Zadaní Střelci vyrazí na výlety či dovolenou a zažijí nová dobrodružství. Cestování je to, co Střelce činí nejšťastnějším, takže si konečně přijde na své. Čeká je měsíc plný vášně, nezadaní Střelci mohou v červnu vystřídat hned několik partnerů. Nebudou si však jisti, zda chtějí začínat nový vztah, ani jeden z partnerů nebude osudový.

Kozoroh

Pokud jste se dlouho vzpamatovávali z rozchodu, tento měsíc je to konečně za vámi, rozhodnete se na minulost zapomenout a jít dál. Máte velkou šanci potkat novou lásku, pakliže vyrazíte ven a seznámíte se s novými lidmi, ve vaší "sociální bublině" vhodného partnera nenajdete. Čekají vás samé dobré věci, uvidíte, že to bylo správné rozhodnutí. Zadaní Kozorozi si v červnu vyříkají určité věci s partnerem, nedokáží už skrývat svou nespokojenost.

Vodnář

Tento měsíc se stanou neočekávané události, které budou mít vliv na váš milostný život. Zvláště druhá polovina měsíce bude plná změn a bouřlivých emocí. Váš partner nebude nadále ochotný tolerovat to, jak se chováte. Zachovejte klid, promluvte si a dejte tomu čas. Znovu k sobě najdete cestu. Nezadaní Vodnáři se v červnu budou chtít seznamovat a randit. Budou spíše hledat rozptýlení než vážný vztah.

Ryby

Ryby v červnu štěstí v lásce nečeká. Je zde hned několik nepříznivých konstelací hvězd. S partnerem by se měli snažit trávit více času, aby se jejich milostný život zlepšil. U vašeho partnera značně ochladly city už před delší dobou, je čas na vztahu začít společně pracovat. Nezadané Ryby budou mít v červnu dilema, zalíbí se jim hned několik osob a pravděpodobně budou randit s více potenciálními partnery najednou.

Foto: Profimedia

Podcast