Horoskop: Které znamení zvěrokruhu bude vaše letní láska?

Toto léto bude skvělé! Říkejte si to už teď, protože je na co se těšit. Hvězdy prozradily, jaké znamení zvěrokruhu bude vaší letní láskou, kdo bude jen flirtem, a kdo se může těšit na seznámení se spřízněnou duší. Co si připravilo vaše znamení zvěrokruhu?

Možná ještě nemůžete jet do své oblíbené prázdninové destinace, to ale neznamená, že s sebou letošní léto nenese velkou lásku. Objevte, co si pro vás hvězdy připravily!

Beran

Beran a Býk jsou letošní silnou dvojkou. Jen s Býkem dosáhnete naprostého souznění a budete opravdu mocným párem. Pokud potkáte někoho ve znamení Váhy, připravte se "pouze" na intenzivní flirtování, které ovšem nebude o nic méně zábavné a vzrušující.

Býk

Býk objevuje ve Štírovi skutečnou spřízněnou duši. S Pannou to naopak vystačí maximálně na divoký letní víkend. Dávejte dobrý pozor, koho si pustíte k tělu.

Blíženci

Střelec vám obrátí svět vzhůru nohama – Blíženec a Střelec je kombinace, která by měla vydržet až do zimy – minimálně! Co vás čeká dál už záleží na ochotě spolupracovat a sdílet. Aféra s Býkem, která vás čeká, nepřežije teplé letní měsíce, ale nebojte, srdce vám to nezlomí!

Horoskop lásky na červen pro každé znamení zvěrokruhu

Rak

Rak se cítí pohodlně a bezpečně s Pannou a zažívá pocity, které už dlouho k nikomu necítil. Pozor na okouzlení osobou ve znamení Ryb! Na první pohled bude vypadat Ryba jako dobrý úlovek, později se ukáže, že se jedná spíš o dobrého přítele, než o osudovou láskou.

Lev

Lev zažije romantiku jako z filmu – táborák, šumění lesa a hvězdná obloha nad hlavou. S kým? S Beranem! Nejedná se ale pouze o letní flirt, ruku v ruce se spolu budete procházet zimní krajinou a kdo ví, co vás čeká dál. Na obzoru je ještě jedno vzrušující setkání – s Rybou. Ale vášeň utichne dřív, než by se dalo čekat. Ovšem nemusíte mít strach, žádná dramata se nekonají. "Přátelská zóna" bude přijata smírně.

Panna

V Kozorohovi najde Panna to, co už dlouho hledá – opravdové spojení, zábavu a vášeň. Nezmění to ani malinký letní flirt s Rybou, který si užije, ale hlavu jí nijak nezamotá. Kozoroh je jasná volba číslo jedna a my tleskáme krásnému nového páru!

Váhy

Nejen v posteli, na pláži, pod širým nebem nebo v kabrioletu – Blíženci a Váhám to společně funguje naprosto skvěle. Toto duo si nerozumí jenom po fyzické stránce, ale i ve všech ostatních směrech. To, co budete prožívat s Blížencem, bude přesně to, co by s vámi chtěla zažívat osoba ve znamení Lva, kterou máte ve svém okolí. Ovšem vaše volba padne na Blížence a věřte nám – je to dobrá volba!

Štír

Vaše přátelství s Rybou, které se zrodí během léta, se promění v lásku jako z romantického filmu. Čeká vás sice i vášnivé flirtování s osobou ve stejném znamení zvěrokruhu, ovšem brzy pochopíte, že Štír se Štírem jednoduše nejde dohromady – jste si bohužel až příliš podobní.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se v létě setkají s láskou svého života

Střelec

Spíše nečekaně se letos v létě spojí Střelec s Vodnářem – a budou spolu jako dva magnety. Nikdy neuvidíte jednoho bez druhého. Ovšem zdání klame! Na první pohled to bude vypadat jako dokonalá shoda, ale z kombinace Vodnáře a Střelce se nakonec vyklube klasický letní flirt.

Kozoroh

Kozoroh a Vodnář letos v létě přijmou roli Romea a Julie – ale se šťastným koncem. Na druhou stranu byste měli mít na paměti, že tento něžný milostný vztah s Vodnářem může skončit celkem náhle. Snažte si udržet zdravý odstup a pohled na věc – pro jedno kvítí slunce nesvítí a vy to dříve či později poznáte.

Vodnář

Srdce Vodnáře letos v létě bude bít o sto šest díky energické lásce k osobě ve znamení Blížence. Vodnář se rovněž setká s druhým Vodnářem, který v něm probudí vášeň, ale po chvíli zjistí, že tito dva nejsou stvořeni jeden pro druhého.

Ryba

Ve Štírovi najdou Ryby důstojného "spolusnílka" - s nímž můžou fantazírovat během léta i po něm. Panna, kterou potkáte chvíli po Štírovi, má sice magickou přitažlivost, ale snění se Štírem tento lehký flirt nijak nepoznamená.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhuFoto: Unsplash

Podcast