Horoskop: Jaký nejhorší měsíc vás čeká v roce 2022?

Do začátku roku 2022 zbývá již pouhých 24 dní. Jistě se také sami sebe ptáte, zda bude rok 2022 lepší než ten předchozí. Přečtěte si, který měsíc pro vás není úplně příznivý a jakého chování byste se měli tou dobou vyvarovat.


Beran

Pro Berany nebude příznivý měsíc září. Bude to pro ně nepochybně náročný měsíc. V září začne atmosféra houstnout a vzroste napětí, což může vést ke konfliktům. Beran je horká hlava a bude mít tento měsíc problém udržet své emoce na uzdě.

Býk

Býkům v červnu může připadat, že se proti nim spikl celý svět. Komplikace nastanou hlavně v kariérní oblasti, což se Býka který si zakládá na stabilitě a jistotách, velmi dotkne. V tomto měsíci se mohou stresovat více než obvykle a výjimečně nastane situace, kdy nebudou vědět kudy kam.

Blíženci

Pro Blížence rok 2022 neodstartuje zrovna hladce. Jejich nejhorším měsícem by totiž měl být hned první měsíc roku, leden. Blížence v tomto měsíci čekají náročné úkoly. Budou mít pocit, že se jim nic nedaří a hvězdy jim nepřejí.

Jasnovidka Baba Vanga: Uměla léčit i věštit. Jaké temné proroctví vyřkla pro rok 2022?

Rak

Raky čeká ne příliš šťastný květen. V tomto měsíci budou totiž muset řešit problémy v oblasti vztahů. Potrápí je nedorozumění mezi nimi a partnerem, která mohou vést k hádkám. Hlavní je, aby se více partnerovi otevřeli a komunikovali upřímně.

Lev

Lvy nejvíce potrápí měsíc, ve kterém někteří z nich mají narozeniny – červenec. V tomto měsíci je totiž čeká zkouška trpělivosti. Jak je známo, toto znamení zvěrokruhu s ní má velký problém. V červenci bude mít Lev nervy na pochodu a bude cítit, že je toho na něj moc.

Panna

Pannu čekají v srpnu nepříjemnosti. Je to znamení zvěrokruhu, které chce mít všechno pečlivě zorganizované a naplánované. V srpnu se ale může stát, že některý z vašich dlouhodobých plánů zničehonic padne. Panny z toho mohou být dosti frustrované.

Váhy

Pro Váhy stejně jako pro Panny bude smolný srpen. Stane se tak kvůli vlivu Uranu a Saturnu. Tyto planety mohou do vašeho života vnést chaos a nabourat pečlivě vybudovanou harmonii a stabilitu. Bude vám možná dokonce připadat, že nic nefunguje a je rovněž možné, že se objeví i finanční potíže.

Temné proroctví známé ruské astroložky: V roce 2022 nastane nový normál. Čeká nás extrémní počasí i vlna negativity, bod zlomu očekávejme v srpnu

Štír

Štírům se podle hvězd nebude dařit v červenci. Zatímco jiní si budou užívat odpočinku a sluníčka, pro vás tento měsíc bude jedno velké drama. Také mohou nastat problémy v milostném životě.

Střelec

Střelci obvykle nemají tendenci dělat z něčeho si těžkou hlavu, ale v říjnu tomu bude jinak. Čeká je totiž velmi komplikované rozhodnutí, které se bude týkat jejich práce či vztahu. I jinak lehkovážný a vždy veselý Střelec se najednou ocitne pod tlakem. Poslechne nakonec hlas svého srdce, nebo se rozhodne racionálně?

Kozoroh

Kozorozi by si měli dávat velký pozor na peníze v měsíci červenci. Je možné, že utratí o mnohem víc, než původně zamýšleli. To by je teoreticky mohlo uvrhnout do finančních problémů. Mějte to na paměti a odpusťte si v létě nákup zbytečností.

Vodnář

Pro řadu znamení jsou nepříznivé letní měsíce, Vodnář není výjimkou. I pro něj červenec bude problémový. Zvláště pro ty Vodnáře, kteří v roce 2022 potkají novou známost. V červenci to totiž může začít skřípat.

Ryby

Rybám bude v říjnu připadat, že je všechno špatně. Budou zmatkovat a je možné, že se dopustí řady chyb. Bude jim dělat problém zůstat pozitivní a nad věcí. Na krátký čas se toto znamení zvěrokruhu bude cítit zcela ztracené.Zdroj úvodní fotografie: Pixabay

Zdroj informací: MSN

Podcast