Gentlemen Brothers Exclusive v Praze

8.9.2016

gb

Vyžehlená košile, sladěné manžetové knoflíčky či pevný stisk při seznámení jsou dnes již standard. Upravené ruce a zářivá pleť jsou vizitkou každého gentlemana. Ruce zprostředkovávají první kontakt s přáteli, rodinou či obchodními partnery. Neschováte je, a proto si zaslouží Vaši pozornost. Stejně tak i Vaše nohy a pleť.

Nebudeme chodit kolem horké kaše a řekneme to přímo: I muži potřebují mimořádnou péči. Ano, mluvíme o úkonech, které dříve byly výsadou žen, jako jsou manikúra, pedikúra a další kosmetická ošetření. Přesto mají muži historicky na kráse těla svůj velký podíl. Věděli jste například, že Tomáš Baťa je u nás považován za „tzv. otce pedikúry“?

Co byste řekli prémiové pedikúře a manikúře ve Vašem oblíbeném pánském salonu? Styl, kvalita a tradice jsou hlavními pilíři pro trojici zakladatelů - bratry Tomáše a Petra Kuckovi a Šárku Růžičkovou, kteří vybudovali nejprve síť prémiových barber shopů a nyní se pustili do čistě pánského kosmetického a masážního salonu Gentlemen Brothers Exclusive v Praze (Myslíkova 32).

Zde se postarají nejen o perfektní úpravu vlasů a vousů, ale i manikúru a pedikúru.

A pozor: protože Gentlemen Brothers Vám chtějí pobyt zpříjemnit na maximum, zařídili pro Vás cestu do salonu i zpět zcela zdarma elegantním MINI Shuttlem. Svoji jízdu za relaxem si můžete objednávat přímo u řidiče od pondělí do pátku 9:00 - 20:00 na tel.: +420 776 895 912. 

Těšíme se na Vás v našem salonu, kde se strávený čas skvěle snoubí s relaxem a hlavně investicí, kterou oceníte nejen Vy, ale i Vaše drahá polovička. Nyní i Vy můžete nahlédnout pod pokličku perfektního vzhledu, holičského řemesla a služeb, které v České republice nemají obdoby.