CRYSTAL EDITION

6.1.2020

CRYSTAL EDITION

Bass Overdose - Drum and Bassová tématická party - slaví 3 narozeniny. Crystal edition se koná 11. ledna v Undergroundu Chapeau Rouge Prague. Vystoupí britské duo Technimatic, buď u toho!


Hudebně bohatý, emocionálně nabitý, působivý Drum and Bass, to je osobitý sound dua Pete Rogers & Andy Powell aka Technimatic, nyní pevně zakotveného, jako hlavní pilíř labelu Shogun Audio. Mezi jejich nejnovější práci patří jejich druhé LP 'Better Perspective', které je pravděpodobně jedno z nejlepších alb Liquid D&B historie. Jejich nedávný release 'Through The Hours' (2019) oslavuje 10 let spolupráce tohoto dua. Za tu dobu okořenili D’n’B scénu releasy na Technique, Viper, Critical, Hospital, Spearhead, samozřejmě Shogun a dalších labelech.

Nebude chybět ani kvalitní český a slovenský support. Kdo by se netěšil na Beast:season (Beast Jane + Fourseason), kteří dokáží svou energii a láskou pravidelně v Undergroundu roztančit pražské publikum svým výběrem deepů, rollerů a liquidů. Jejich pozvání přijal I další zajímavý DJ, Fallen Gemini z Let It Roll crew, člen dua Far Horizon. Oslovit by vás mohl I ostřílený pražský DJ Blofeld, který mimo jiné provozuje show Bassdrive.com. V neposlední řadě tu máme půvabnou vokalistku Luménicu a havířovského newcomera DJ Corrosive.


Vstupenky: http://bit.ly/goout_technimatic

Event: http://www.facebook.com/events/2420915274698426/