Chapeau

26.7.2019

Republic Artists Records

V sobotu 3. srpna, se londýnský kolektiv djs a label Republic Artists vrací do klubu Chapeau Rouge.
V prostředním patře zahraje mexický Sakro, jehož housové tracky jsou hrány umělci takových jmen jako Ricardo Villalobos, Raresh, Dorian Paic, Thomas Melchior, Dyed Soundorom, Dewalta, Mike Shannon, Ekkohaus. Track „Jazz in the Forest“ byl zařazen do kompilace Fabric 67, kterou namíchal ZIP. Sakro má na svém kontě řadu digitálních i vinylových releasů na zavedených značkách, jako jsou např. Visionquest, Raum…music, AKU, Karlovak, Pleasure Zone, nebo La Vie En Rose, v roce 2014 se představil v Boiler Roomu vysílaném z Mexiko City. Sakro se představil na festivalech a v klubech zvučných jako Sunwaves, fabric, Watergate, Tresor, Salon Zur Wilden Renate a ​Club der Visionaere.

V nejspodnějším patře se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

Barové patro bude mít pod kontrolou domácí Brigitte Noir (Radio Wave) a Sta. O support na techno a house flooru se postará vídeňský Mark Dale a vn/svnssn.
Událost www.facebook.com/events/495554337919210

 

Datum: Sobota 3. srpna 2019

Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč

Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1

Start: 22:00

R1 - underground house

SAKRO / MX

(_Visionquest / AKU / Raum...Muzik)

https://soundcloud.com/sakro

vn/svnssn

https://soundcloud.com/van-svensson

 

R2 - techno

Thomas Tesla

(Republic Artists UK)

https://soundcloud.com/thomastesla

DJ Mark Dale / AT

https://www.mixcloud.com/marcussabransky

 

R3 - all shades of house

Brigitte Noir

(Radio Wave)

https://soundcloud.com/brigitte_noir

Sta

https://soundcloud.com/dj_sta