České celebrity na dovolené: Za co by nejradši Mahulena Bočanová seřezala turisty rákoskou a kam vyrazila Alice Bendová a Vlaďka Erbová?

České celebrity vyrazily na dovolenou, podívejte se, kde se právě teď sluní Mahulena Bočanová, Alice Bendová a Vlaďka Erbová. Mahulenu Bočanovou pěkně naštvalo chování turistů, zjistěte, za co by je nejradši „seřezala rákoskou“. Neděláte to náhodou také?

Mahulena Bočanová vyrazila k moři a pěkně ji naštvali turisté

Mahulena Bočanová si vyrazila odpočinout k moři. Hned v úvodu její dovolené ji však doběla vytočil fenomén, se kterým se na dovolené setkal už každý z nás, a to je zabírání si lehátek už v časných ranních hodinách. Řada hostů si ráno přivstane, aby svůj ručník použila jako prostředek pro rezervaci lehátka. Tyto osoby se pak kolikrát během dne ani na daném zabraném místě většinu času nezdržují, ale chtějí mít jistotu, že v momentě, kdy si vzpomenou, že chtějí s rodinkou ležet namísto na pláži u bazénu, bude tam jejich místečko rezervované. To rozlítilo Mahulenu Bočanovou. Natočila, jak v 7 ráno je již většina lehátek zarezervována za pomoci přehozených ručníků. „Ověřeno. A dorazej si lehnout až po obědě. Já bych je všechny až přijdou (být plavčíkem) řezala rákoskou :) Říkáme jim-ručníkáři,“ napsala na svůj Instagram herečka. Dodala, že zatímco dříve to byl zvyk spíše Rusů a Čechů, dnes se to naučila již celá západní Evropa. Zmínila i recept své maminky, jak takové turisty usměrnit. Její maminka totiž vždy tyto ručníky vzala a naházela je do bazénu. Mahulena Bočanová to kdysi vnímala jako ostudu, ale dnes má pro tento čin pochopení. Uvidíme, zda se odhodlá a dá turistům za vyučenou.

Gaslighting: Nejnebezpečnější forma manipulace, která vám zatemní mysl i úsudek. Umíte se jí bránit?

Alice Bendová se sluní na Tenerife

Alice Bendová vyrazila na Tenerife, kde si užívá dovolenou společně se svým snoubencem Michalem Topolem. Ten ji o ruku požádal na počátku tohoto roku a pár už plánuje veselku. Pro iDnes.cz uvedla, že zatím však není dán termín svatby a není ani jasné, jakou bude mít veselka podobu. Rozhodně to však dle jejích slov nebude velká svatba, představuje si obřad venku za přítomnosti dětí. Momentálně jdou myšlenky na přípravu svatby stranou, pár si užívá sluníčka a krásných pláží. Rozhodně to však není „leháro“, Alice Bendová sdílela na svém Instagramu fotografie, které zachybují, jak cvičí. „Tak jsem uběhla 6,6 km a je to něco trochu jiného než u nás (máme většinou roviny), tady jsou kopce jako kráva. A když nemůžu, tak jdu rychlochůzí, no. A nebo čučím na ještěrky, oceán a palmy, relaxuju a dělám,že se protahuju,“ napsala Alice Bendová v příspěvku. Pár spolu absolvoval i návštěvu Candelarie, kde sídlí patronka ostrova. Byli jí zde poděkovat a poprosit o ochranu.

Ženy, které živí sex za peníze: Jaké jsou doopravdy v posteli? Rozhovory s nimi vás překvapí!

Vlaďka Erbová si užívá exotickou dovolenou v Karibiku

Vlaďka Erbová vyrazila na exotickou dovolenou společně s kamarádkou a dětmi do Dominikánské republiky. Tato země nacházející se v Karibiku proslula krásnými plážemi s jemným bílým pískem, palmami a tyrkysovou průzračnou vodou. Dovolená je završením oslav Vladčiných 40. narozenin. Modelka si dovolenou očividně užívá, pravidelně sdílí fotky se synem a také své dokonale sladěné outfity. Navštívila i místní turistickou atrakci – Saonu. Jedná se o tropický ostrov, který je právem nazýván rájem na zemi. Každý rok jej navštíví téměř milion turistů, kteří si zde chtějí prohlédnout krásy panenské přírody, výstavba hotelů je totiž v této oblasti zakázána.

Nejšílenější stalkeři celebrit

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Podcast