Bývalá hvězda Pobřežní hlídky sdílela odvážné fotky, které byste si něměli nechat ujít: Neuvěříte, jak ve svých 53 letech vypadá

Krásce z Pobřežní hlídky je 53 let a ve svém věku vypadá snad ještě lépe než zamlada. Ráda také své přednosti ukazuje, její sociální sítě se jen hemží odvážnými fotkami v sexy bikinách. Kritici jí vyčítají, že za jejím vzhledem stojí hlavně plastiky, retuše a filtry, z toho si však Donna D'Errico těžkou hlavu nedělá. Podívejte se, jak jí to na nejnovějších fotkách sluší.

Proslavil ji seriál Pobřežní hlídka

Donna D'Errico (53) je americká modelka a herečka, kterou proslavil seriál Pobřežní hlídka. Narodila se 30. 3. 1968 v Alabamě. Její otec u porodu nebyl, bojoval totiž v tu dobu ve Vietnamu. Původem byl Ital a sloužil jako armádní kapitán. Její maminka pocházela z jihu USA. Donna byla vychovávána v katolické víře. Ještě před tím, než začala hrát, se živila modelingem, v září roku 1995 se objevila na titulce Playboye jako Playmate měsíce. V seriálu účinkovala v letech 1996 - 1998, ztvárnila plavčici Donnu Marco. Poté se jí podařilo získat roli v hororu Candyman 3: Den smrti a v několika dalších nezávislých filmech. Tím však její herecká kariéra de facto skončila.

Zdolání hory Ararat jako celoživotní sen

Na tohle byste něžnou blondýnku asi netipovali, už od třetí třídy základní školy bylo jejím velkým snem vylézt na horu Ararat v Turecku. Donna D'Errico totiž věří, že se tam nachází legendami opředená Noemova archa. V roce 2011 proto absolvovala náročný trénink, který ji měl na výstup připravit. V polovině roku 2012 si pak svůj sen splnila. Svou výpravu spojila i s dobrou věcí, rozhodla se zde pátrat nejenom po Noemově arše, ale i po pohřešovaném muži jménem Donald MacKenzie. Ten se pokoušel horu pokořit v roce 2010, ale beze stopy zmizel. Údajně měl ve stejných místech jako Donna D´Errico také hledat Noemovu archu. Herečka křesťanskému magazínu Ignitum Today vyprávěla o tom, jak se ho pokoušela najít: "Na kameru jsem vyzpovídala několik lidí, kteří Donalda znali, nebo ho tam viděli před tím, než zmizel, včetně těch, u kterých věřím tomu, že ví, co se mu stalo. Je to součást dokumentu, který o Donaldovi točím. Už jsou to dva roky, co zmizel, nikdy nebylo provedeno žádné oficiální vyšetřování, ani pátrání." Bohužel její snaha nikam nevedla, Donald MacKenzie je stále nezvěstný.

Její fotografie na Instagramu budí rozruch

Nedávno bývalá hvězda Pobřežní hlídky sdílela na sociální síti odvážné fotky v bílých sexy bikinách. Její fanoušci jsou zcela fascinováni tím, že v 53 letech vypadá jako čerstvá dvacítka. Objevily se však i kritické hlasy, které jí vyčítají, že používá příliš mnoho filtrů a retuší. S hatery si modelka jednoduše poradila, omezila možnost komentování příspěvků. Její Instagram je plný vyzývavých fotek, dle slov modelky si však musí dodat odvahu, aby tyto typy fotek zveřejnila. Říká, že ač na fotkách může působit sebejistě, ve skutečnosti tomu tak není a je velmi rozpačitá ohledně toho, jak na fotkách vypadá. Alespoň to píše pod jedním ze svých příspěvků, kde odvážně pózuje v mokrém bílém tričku. Donna D'Errico také přiznává, že její krása není zcela přírodní. Například v roce 2017 si v jeden den nechala odsát tuk z paží a břicha, který nechala lékaře přesunout na vhodnější místo – do oblasti boků. Po těchto zákrocích si je údajně sama sebou zase o trochu jistější, když pózuje v sexy bikinách.

pobřežní Donna IG.jpg

Foto: Instagram
Titulní foto: Profimedia.cz

Podcast