Bratři v tricku

14.10.2019

Bratři v tricku

Žonglérské duo Bratři v tricku slaví 10 let od svého založení. Během narozeninové oslavy nazvané příznačně Speciální speciál představí svá nejstarší žonglérská čísla a odvypráví příběh od roku 2009, kdy poprvé společně vystoupili. Nebudou chybět vybraná čísla ze všech jejich představení – Malíři, Prasečí Cirkus, Plovárna, Funus, Běžkařská odysea nebo jejich prozatím poslední inscenace Lov. Oslavy Sezóny X se odehrají v neděli 20. října od 18.30 hodin v prostoru Jatka78. Vstupenky jsou v předprodeji GoOut.

V jednom večeru stihneme ujet běžkařský maraton, kondolovat na funusu, chytat lelky na plovárně i ulovit pořádnou zvěřinu! Uvidíte, co jste už dost možná viděli, ale i to, co ani nečekáte,“ slibují Bratři v tricku, žongléři Adam Jarchovský a Václav Jelínek. Sezóna X shrnuje 10 let jejich společné práce. V jednom večeru tak návštěvníci uvidí úryvky všech jejich představení, chybět nebude ani improvizace a celý večer obohatí hosté, kteří v průběhu let s autorskou dvojicí spolupracovali. O hudební doprovod se postará kapela Tygroo.

Sezóna X je komponovaný večer plný divadla, žonglování, hudby a především neutuchající zábavy. Prostě narozeninová oslava, jak má být. Přijďte popřát Bratrům v tricku v neděli 20. října od 18.30 hodin na Jatka78. Vstupenky jsou v předprodeji v síti GoOut za cenu 390 Kč a 250 Kč pro studenty a ZTP. Více informací najdete na www.bratrivtricku.cz