Ash

Ash oslaví své výročí i v Praze.

Kdysi se nazvali ‘garantovaní, opravdoví puberťáci’ – to se psal rok jejich vzniku 1994. Dnes ASH oznámili vydání trojalba nazvaného Teenage Wildlife: 25 Years Of Ash, které vyjde 14. února 2020 u firmy BMG a turné, jehož jednou ze zastávek bude také koncert v pražském Futurum Music Baru v úterý 3. března 2020. Vstupenky za 490 Kč + poplatky pátku 8. 11. 10:00 na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě za 590 Kč.

Teenage Wildlife sleduje závratnou kariéru skupiny od jejich prvního hitu Jack Names ThePlanets až ke skladbě BuzzKill z alba Islands, které bodovalo v hitparádách v roce 2018. Na albu se objeví i novinka Darkest Hour Of The Night a dalších třináct Top 40 singlů jako Girl From Mars, Gold Finger, Oh Yeah a dalších. V 3 CD verzi Teenage Wildlife fanoušci najdou devatenáctiskladbové CD s raritami, jako je hitThe Buzzcocks Everybody’s Happy Nowadays (s členem Coldplay Chrisem Martinem) nebo věčné Teenage Kicks.

Od prvního mini-alba Trailer se skladbami Jack Names The Planets, Uncle Pat a Petrol k prvnímu místu v hitparádě v roce 1996 s albem 1977, následujícímu Nu-Clear Sounds, rozšířením sestavy o mladou kytaristku Charlotte Hatherley, dalšímu místu v hitparádě s albem Free All Angels a oceněnímu Tima Wheelera cenou Ivor Novello za Shining Light, ASH se ohlížejí zpět s hrdostí.


Ash také zveřejnili remasterovanou verzi songu Jack Names The Planets. Poslechnout si ji můžete zde: 

https://open.spotify.com/track/49F20zVqpvWE1SbR43aIiM?si=RgcjoL2RQQa-VakLWvUP4g

Více info:

www.ash-official.com
www.faceboo.com/ash
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/2457124907942936/

Přímý link na vstupenky: https://futurum.musicbar.cz/program/ash-uk

Podcast