Novinky Expres FM pro 8. týden

Dva tuzemské objevy, jedna virálně se šířící Američanka a dva angličtí gentlemani - to je nabídka nové hudby v éteru Expres FM.


Yungblud - Mars

Anglický zpěvák a skladatel vydal v prosinci své druhé album s názvem Weird!, které debutovalo na prvním místě britského albového žebříčku. V rámci turné k této desce by se měl Yungblud opět zastavit i v Praze, zatím je stálé platné datum 4. listopadu v Malé sportovní hale.


SG Lewis & Nile Rodgers - One More

SG Lewis je 26letý anglický muzikant, zpěvák a producent. Minulý týden vydal svou debutovou desku s názvem Times a tohle je z ní aktuální singl, do nějž kytarové party nahrál legendární Nile Rodgers.February - Turnover Night

Velmi perspektivní kytarová kapela pochází z Ostravy. Tohle je výtečný singl z jejich připravované druhé desky, která se bude jmenovat Hyphen War a vyjde na jaře.


Leah Nobel - Beginning Middle End

Zatím nepříliš známá písničkářka z Arizony proráží do světa právě díky tomuto singlu. Poté, co se skladba objevila v romantickém filmu Netflixu s názvem Všem klukům: Navždy s láskou, začala její popularita stoupat - momentálně patří v Americe k nejvyhledávanějším songům v aplikaci Shazam.


Timea - Coastline

Zpěvačka a skladatelka Timea Gregová je velký objev ze Slovenska. V listopadu vydala své debutové EP s názvem Confusion Of Warmth a z něj nasazujeme skladbu Coastline. Na Slovensku už se o ní ví, o čemž svědčí i dvě nominace na ceny Radio_Head Awards slovenského Rádia_FM, nyní je na řadě Česko a to nejen proto, že se Timea aktuálně přestěhovala do Prahy.
Foto: Yungblud

Podcast