Novinky Expres FM pro 7. týden

Novou muziku představuje frontman Sunflower Caravan, skupina Weezer i rapperka Cardi B. Úplně novými jmény jsou producent Welshy a zpěvačka Griff.


Weezer - All My Favorite Songs

Americká kapela vydala na konci ledna své čtrnácté studiové album s názvem OK Human (malé popíchnutí Radiohead a jejich OK Computer) a tohle je z něj první singl. Weezer by pak měli být jedněmi z headlinerů letošního ročníku festivalu Rock For People, pokud tedy bude moci proběhnout.


Andy Čermák - Summer Lonely Night

Frontmanovi a klávesistovi kapely Sunflower Caravan se nakupilo hodně skladeb, které se do jeho domovské kapely nehodí, rozhodl se vzhledem k tomu vydat sólovou desku a tohle je z ní první zveřejněný singl. Sólovka by měla vyjít ještě letos, stejně jako chystané třetí album Sunflower Caravan.


Griff - Black Hole

Sarah Faith Griffiths aka Griff je dvacetiletá britská zpěvačka a skladatelka s jamajsko-čínskými kořeny. Griff skončila na pátém místě v anketě BBC Sound Of 2021 a my vám nabízíme její aktuální singl.


Welshy - Haiti

Ross Walsh aka Welshy je mladý irský dj a producent. Ve skladbě Haiti vysamploval haitskou zpěvačku Coralie Hérard, aniž by na to měl práva. Po té, co skladba začala být populární na internetu, se Welshy se zpěvačkou, zpívající v haitské kreolštině, spojil, ona svůj vokální part přezpívala přímo pro tuhle skladbu a ta nyní vychází oficiálně jako singl.


Cardi B - Up

Belcalis Marlenis Almánzar aka Cardi B je populární americká rapperka, herečka a také Žena roku 2020 podle magazínu Billboard. Píseň Up by se měla objevit na její chystané druhé desce.Foto: Cardi B

Podcast