Novinky Expres FM pro 6. týden

Nová porce nejlepší hudby v metropoli nabízí novinku renomovaného českého producenta, úspěšného australského rappera i anglickou kometu internetu.

Fiedlerski & Annabelle & V.I.C - Black Hole

Sólový projekt vyhledávaného českého producenta Ondřeje Fiedlera, který má prsty ve velké části tuzemských rádiových hitů posledních let od Lenny po Mirai. Má mezinárodní ambice a tohle je jeho nejnovější singl, který nazpívala (stejně jako prvotinu Roles) česká zpěvačka Annabelle a britský hudebník Victor Oluwatowoju aka V.I.C.


Pale Waves - Easy

Už tento pátek 12.2. vychází druhá deska anglické kapely Pale Waves. Bude jmenovat Who Am I? a my vám z něj nabízíme aktuální singl.

Masked Wolf - Astronaut In The Ocean

Harry Michael aka Masked Wolf je rapper ze Sydney. Jeho aktuální singl mu pomohl prorazit i mimo domovskou Austrálii. Boduje i u nás, je to aktuálně třetí nejpřehrávanější song na Spotify v Česku.The Avalanches & MGMT & Johnny Marr - The Divine Chord

Australská dvojice vydala v prosinci své třetí třetí album s názvem We Will Always Love You, které patří k nejlépe hodnoceným deskám minulého roku. Tohle je z něj další singl, na němž hostují MGMT a legendární kytarista Johnny Marr (ex-The Smiths).


Dodie - Hate Myself

Pětadvacetiletá anglická zpěvačka a skladatelka Dorothy Miranda Clark aka dodie prorazila svými hudebními videi na Youtube a nyní vydává své debutové album. Bude se jmenovat Build A Problem, vyjde 26. března a najdete na něm i tento singl.
Foto: fiedlerski

Podcast