Novinky Expres FM pro 48. týden

Rok 2020 se pomalu chýlí ke konci a řada umělců brojí pro vánoční trh. Hned čtyři novinky lákají na nové desky...

Jade Bird - Headstart

Její hudba zní velmi "americky", ale písničkářka Jade Bird je ze Spojeného království. V roce 2019 vydala svůj velmi úspěšný debut a tohle je první singl z její chystané druhé desky.

Jordan Haj - A Perfect President

Talentovaný herec, režisér a muzikant vypustil druhý singl z chystané debutové sólové desky. Na produkci se opět podílel Jiří Burian, s nímž Jordan vystupuje i v projektu Kapitán Demo, a také Jordanova partnerka Emma Smetana.


LP - How Low Can You Go

Nový singl americké zpěvačky a skladatelky, který jsme na Expres FM představili v exkluzivní české rádiové premiéře. Skladba by se měla objevit i na její chystané šesté desce.


Glass Animals & Arlo Parks - Tangerine

Britská kapela Glass Animals vydala v srpnu své třetí album s názvem Dreamland. Pochází z něj i tento singl, který ale nyní kapela vydala v nové verzi, doplněné o hostující zpěvačku Arlo Parks.


The Avalanches & Leon Bridges - Interstellar Love

Už 11. prosince vyjde třetí deska australské elektronické kapely The Avalanches. Bude na ní i tato píseň, v níž hostuje americký zpěvák Leon Bridges a který je postaven na samplu skladby Eye In The Sky od kapely The Alan Parsons Project.


Foto: Facebook Jade Bird, 25. 11. 2020

Podcast