Novinky Expres FM pro 40. týden

Biffy Clyro vydávají novou desku pouhý rok po té poslední, s novým materiálem se hlásí i White Lies. Nabízíme i čerstvá jména: Priya Ragu, Aiko a The Lathums.

Biffy Clyro - A Hunger In Your Haunt

Pouhý rok po albu A Celebration Of Endings vydává skotská trojice Biffy Clyro novou desku, která má na tu předchozí přímo navazovat. Novinka se bude jmenovat The Myth Of The Happily Ever After, vyjde už 22. října a bude na ní i tento singl. Také Biffy Clyro se k nám příští rok chystají, vystoupí jako jedni z headlinerů festivalu Rock For People.

White Lies - As I Try Not To Fall Apart

Anglická trojice White Lies, kterou tvoří zpěvák a kytarista Harry McVeigh, baskytarista Charles Cave a bubeník Jack Lawrence-Brown, ohlásila vydání své šesté desky. Ta se bude jmenovat As I Try Not To Fall Apart, vyjde 18. února 2022 a tahle titulní věc je z ní první singl. V rámci turné k nové desce se pak objeví i v Praze, konkrétně 5. května v Lucerna Music Baru.

Priya Ragu - Lockdown

Zpěvačka a skladatelka Priya Ragu patří mezi velmi sledovaná nová jména a mluví se o ní jako o nové M.I.A. Její rodiče pochází ze Srí Lanky, ona se ale narodila ve Švýcarsku a nyní žije v Anglii. Tohle je její aktuální singl.

Aiko - Gemini

Aiko je zpěvačka a skladatelka, která se narodila v Moskvě, ale od malička žije v Česku. Patří k naším největším současným mladým talentům a má mezinárodní ambice, což dokazuje i její nejnovější singl, který opět produkoval Steven Ansell z britské kapely Blood Red Shoes.

The Lathums - I'll Get By

Anglická kytarová kapela The Lathums vznikla v městě Wigan teprve v roce 2019, přesto patří k aktuálně největším britským senzacím. Dokazuje to i jejich debutová deska How Beautiful Life Can Be, která vyšla 24. září a zamířila rovnou na první místo britského albového žebříčku. Z desky pochází i tento singl.
Foto: Biffy Clyro

Podcast