Novinky Expres FM pro 30. týden

Americké hvězdy LP a Imagine Dragons lákají na nové desky, svá úspěšná alba připomínají Royal Blood a The Avalanches a talentovaná Georgia nabízí letní taneční pecku.

LP - Goodbye

Americká zpěvačka a skladatelka oznámila vydání své šesté desky. Bude se jmenovat Churches, vyjde 8. října a tohle je z ní další singl, který z alba v předstihu vypustila. Za rok nám LP snad novou desku představí v Ostravě na Colours.

Georgia & David Jackson - Get Me Higher

Producentka, zpěvačka a bubenice (a dcera spoluzakladatele Leftfield Neila Barnese) Georgia patří mezi největší talenty na současné britské elektro popové scéně. Tohle je její nový singl, na němž spolupracovala s britským djem Davidem Jacksonem.

Imagine Dragons - Wrecked

Populární americká kapela oznámila vydání své páté desky, která se bude jmenovat Mercury - Act 1 a vyjde 3. září. Tohle je z alba další singl, který byl bohužel inspirován smrtí švagrové zpěváka Dana Reynoldse. Ta ve svých devětatřiceti letech podlehla rakovině.

Royal Blood - Oblivion

Už čtvrtý singl vypustila dvojice Royal Blood ze svého třetího alba Typhoons, které vyšlo 30. dubna. A opět je to skvěle šlapající hitovka.

The Avalanches & Cola Boyy & Mick Jones - We Go On

Australští The Avalanches vydali v prosinci skvělou třetí desku We Will Always Love You. Další skladba z ní je postavená na samplu skladby Hurting Each Other od The Carpenters a hostují v ní legendární Mick Jones z The Clash a americký muzikant Cola Boyy.Foto: Zdeno Hanout / Colours of Ostrava

Podcast