Novinky Expres FM pro 27. týden

Mladí Irové po spoustě singlů konečně vydávají album. Čtvrtou řadovku avizují i Bastille, nový materiál představuje producent Welshy nebo Doja Cat, která si ke spolupráci přizvala The Weeknda. Českým posluchačům se představuje kanadská rodačka z Berlína.


Inhaler - It Won't Always Be Like This

Mladá irská kapela vydá už tento pátek 9. července své debutové album s názvem It Won't Always Be Like This. Tahle titulní věc je z desky aktuální singl. V rámci turné k desce by se pak parta kolem frontmana Elijaha Hewsona, syna legendárního Bona, měla vůbec poprvé představit i u nás, konkrétně 4. května 2022 v Lucerna Music Baru.

Bülow - Revolver

Megan Bülow je kanadská zpěvačka a skladatelka, která se ale narodila v roce 1999 v  Berlíně. V roce 2019 získala cenu za Objev roku na kanadských hudebních cenách Juno a tohle je její aktuální singl.

Bastille - Distorted Light Beam

První singl z chystaného čtvrtého studiového alba Bastille, které by mělo vyjít ještě letos. "Je to píseň o neomezených možnostech, což v současnosti nikdo z nás ve skutečnosti nemá, takže bylo zábavné si s touto myšlenkou pohrávat," vysvětluje frontman Dan Smith.

Welshy - All For You 

Ross Walsh aka Welshy je irský producent a dj, který prorazil singlem Haiti. Tohle je jeho nový singl, v němž opět sampluje africkou hudbu (konkrétně zpěvačku Rokia Traoré), o vokál v angličtině se pak postarala zpěvačka SHELLS.


Doja Cat & The Weeknd - You Right

Populární americká zpěvačka a rapperka vydala 25. června své třetí album s názvem Planet Her. Jako další oficiální singl tentokrát vydává duet s The Weekndem.

Kam dál? Angelina Jolie na lovu: Ve hře je exmanžel i zpěvák Weeknd


Foto: Inhaler

Podcast