Novinky Expres FM pro 21. týden

Držitel osmi zlatých gramofonků se vrací v rytmu house music, čeští Wyfe vydávají další singl, CHVRCHES lákají na nové album, Noel Gallagher se bude ohlížet za první dekádou své skupiny a z Ameriky přichází čerstvá krev.

Skrillex & Starrah & Four Tet - Butterflies

Nový singl od amerického elektronického producenta Skrillexe. Ten už dávno nedělá jen dubstep, který mu vynesl osm Grammy. To dokazuje i tahle houseová věc, na které spolupracoval se zpěvačkou a skladatelkou Starrah a uznávaným producentem, který si říká Four Tet.

Chloe Moriondo - I Eat Boys

Populární osmnáctiletá písničkářka a youtuberka z amerického Detroitu začátkem května vydala svou druhou desku Blood Bunny a z ní pochází i tento singl.

Wyfe - '95

Nová pražská kapela, kterou však tvoří zkušení muzikanti z kapel Holden nebo I Like You Hysteric, připravuje vydání své debutové desky. Bude na ní i tento singl, který si exkluzivní premiéru odbyl na Expres FM ve středeční Večerní show. Videoklip měl premiéru ve čtvrtek 27. května, samotný singl pak vyšel o den později.

CHVRCHES - He Said She Said

Skotská electro-popová trojice včele se zpěvačkou Lauren Mayberry pracuje na své čtvrté desce, o které zatím nejsou žádné další oficiální informace. Tohle je z ní každopádně první singl.

Noel Gallagher’s High Flying Birds - We’re On Our Way Now

Noel Gallagher se rozhodl oslavit deset let své sólové kariéry bestofkou, která se bude jmenovat Back The Way We Came: Vol 1 (2011-2021) a vyjde 11. června. Kompilace bude obsahovat i dvě úplné novinky a tohle je jedna z nich.Titulní foto: Profimedia.cz

Podcast