Novinky Expres FM pro 2. týden

Druhý týden roku 2021 přináší do našeho éteru loňskou šampionku BBC Sound Of i jejího letošního následovníka. S novým materiálem se hlásí

Celeste - Love Is Back

Loňská vítězka BBC Sound Of konečně po sérii singlů oznámila vydání debutové desky. Ta se bude jmenovat Not Your Muse, vyjde 26. února a tohle je z ní aktuální singl.


Kings Of Leon - The Bandit

Americká rodinná kapela Kings Of Leon oznámila vydání svého osmého alba. Bude se jmenovat When You See Yourself, vyjde 5. března a pochází z něj i tento pilotní singl.


Pa Salieu & Mahalia - Energy

Vítězem ankety BBC Sound Of 2021, která vyhlašuje nejslibnější nová jména, se stal rapper Pa Salieu. Britský rodák s gambijskými kořeny se posluchačům Expres FM představuje aktuálním singlem z debutového mixtapu Send Them To Coventry, na němž hostuje zpěvačka Mahalia.


Disciples - I Got You

Producentské trio z Londýna prorazilo tanečními hity How Deep Is Your Love s Calvinem Harrisem nebo On My Mind. Tohle je jejich aktuální singl.


London Grammar - Lose Your Head

Britské trio London Grammar se zpěvačkou Hannah Reid v čele se chystá na vydání své třetí desky Californian Soil, která vyjde 9. dubna. Bude na ní i tento singl.Foto: Profimedia.cz

Podcast