Nová píseň Billie Eilish je odpovědí hejtrům

Novinky Expres FM: Bratři Disclosure se spojili s Kelis, Thom Arthway s producentem hvězd, Lil Nas X láká na prázdniny a The Knocks na nové album...

Billie Eilish - Therefore I Am

Nový singl od americké zpěvačky a skladatelky, který opět napsala se svým bratrem Finneasem. Skladba, která je odpovědí na všechny negativní komentáře k poodhaleným fotkám zpěvačky, by se měla objevit i na její chystané druhé desce. K singlu vznikl videoklip natočený v prázdném obchodním domě, na který už vzniklo pár více či méně zdařilých parodií...

Disclosure & Kelis - Watch Your Step

Bratrská dvojice Disclosure vydala na konci srpna své třetí album s názvem Energy. Tohle je další singl, v němž si vokály vzala na starost americká zpěvačka Kelis. 

The Knocks & Foster The People- All About You

The Knocks je producentské duo z New Yorku. Nový singl, v němž se spojili s kapelou Foster The People, by se měl objevit na jejich chystané třetí desce.

Thom Artway - Dream Your Life Away

Nový singl tuzemského písničkáře. Ten se v něm rozhodl opustit svou komfortní zónu, k čemuž mu pomohl britský producent Eddie Stevens, který spolupracoval s Róisín Murphy, Siou nebo Freak Power.

Lil Nas X - Holiday

Jednadvacetiletý rapper a zpěvák prorazil minulý rok díky obrovskému hitu Old Town Road. Tohle je jeho nový singl Holiday, který i díky vánoční tématice aspiruje na jeden z velkých hitů konce tohoto roku.

lil nas x holiday.jpg


Foto: Oficiální Facebook Billie Eilish, 17. 11. 2020

Foto: Oficiální Facebook Lil Nas X, 17. 11. 2020

Podcast