Hudební novinky - 9. týden

26.2.2020

The Strokes

The Strokes: Bad Decisions 

Američtí The Strokes vydají po sedmi letech novou řadovou desku. Bude se jmenovat The New Abnormal, vyjde 10. dubna a o produkci se postaral slavný Rick Rubin. Bude na ní i tento singl.

Doja Cat: Say So  

Doja Cat je americká rapperka, zpěvačka a skladatelka. Tohle je aktuální singl z její loňské druhé desky Hot Pink, který  získal popularitu na sociální síti TikTok. 

 

Biffy Clyro: Instant History 

Skotští Biffy Clyro dokončují své osmé řadové album, které by zřejmě mělo vyjít ještě letos. Tohle je z něj pilotní singl.

 

Saint JHN: Roses (Imanbek Remix) 

Virální taneční hit, který dokazuje, že štěstí v hudebním průmyslu je nevyzpytatelné. O tenhle původně neoficiální remix skladby od amerického rappera, který si říká Saint JHN, se postaral  devatenáctiletý Imanbek Zeikenov z Kazachstánu, který pracuje na železnici a po večerech dělá doma muziku. Skladba se postupně přes Rusko rozšířila do celé Evropy včetně Anglie a její popularita zřejmě ještě poroste.

 

Lake Malawi: Lucy 

Nový singl domácích Lake Malawi. Kapelu letos čeká jejich dosud největší samostatný koncert,který proběhne 6. listopadu v O2 Universum.