Hudební novinky - 5. týden

29.1.2020

Hudební novinky - 5. týden

The 1975: Me & You Together Song 

Kapela The 1975 vypustila další singl z jejich chystané čtvrté desky Notes On A Conditional Form, která vyjde 24. dubna. The 1975 se pak letos opět vrátí do Česka jako jedny z hlavních hvězd festivalu Rock For People.

Georgia: 24 Hours 

Britská skladatelka, zpěvačka, producentka a bubenice vydala 10. ledna svou druhou desku Seeking Thrills, která si právem vysloužila velmi pozitivní recenze. Tohle je z ní další singl.

 

Celeste: Stop This Flame 

Britská zpěvačka a skladatelka Celeste zvítězila v anketě BBC Sound Of 2020, podle které je nejslibnějším novým jménem pro letošní rok. Mluví se o ní jako o následovnici Amy Winehouse nebo Adele a tohle je její nový singl. Debutové album by snad mělo vyjít v průběhu roku.

 

Hayley Williams: Simmer 

Zpěvačka kapely Paramore Hayley Williams oznámila vydání své první sólové desky. Bude se jmenovat Petals For Armor, vyjde 8. května a tohle je z ní pilotní singl. Album pak mimochodem produkuje její kolega z kapely, kytarista Taylor York.

 

Marshall Jefferson & Solardo: Move Your Body 

Americký producent Marshall Jefferson byl u samotného začátku house music v osmdesátých letech a jeho singl Move Your Body z roku 1986 je považován za jeden z historicky  zásadních tracků. Ten se nyní Marshall rozhodl vydat v nové verzi, na níž se podílelo i britské producentské duo Solardo a výsledek si získal oblibu v britských klubech i rádiích.