Hudební novinky - 49. týden

4.12.2019

Hudební novinky - 49. týden

Bombay Bicycle Club: Everything Else Has Gone Wrong 

Bombay Bicycle Club vypustili už druhý singl z jejich očekávané páté desky. Ta se bude jmenovat stejně, tedy Everything Else Has Gone Wrong a vyjde 17. ledna. V rámci turné k nové desce pak vůbec poprvé zahrají i u nás - konkrétně 16. března v Roxy.


Noel Gallagher's High Flying Birds: Wandering Star 

Noel Gallagher pokračuje ve vydávání krátkých epíček. To další se bude jmenovat Blue Moon Rising a vyjde 6. března. Bude na něm i tento singl, ke kterému vznikl dojemný vánoční videoklip, i když Noel se už několikrát nechal slyšet, že vánoce upřímně nesnáší.


Michael Kiwanuka: Hero  

Třetí album Michaela Kiwanuky s jednoduchým názvem Kiwanuka patří zaslouženě mezi nejlépe hodnocené desky tohoto roku a velmi pravděpodobně bude figurovat i ve výročních anketách. Tohle je z něj další singl.


CamelPhat & Jem Cooke: Rabbit Hole 

Producentské duo CamelPhat z Liverpoolu, které patří k nejvýraznějším jménům na současné britské taneční scéně, je tu s dalším singlem. O vokály se v něm tentokrát postarala zpěvačka Jem Cooke. CamelPhat pak pracují na své debutové desce, ale podrobnosti ohledně vydání jsou zatím neznámé.


Flume & Vera Blue: Rushing Back 

Australský producentský vizionář Harley Streten aka Flume je tu s novým singlem, který nazpívala jeho krajanka Vera Blue.