Hudební novinky - 46. týden

13.11.2019

Hudební novinky - 46. týden

Mura Masa: No Hope Generation 

Talentovaný britský producent Alex Crossan aka Mura Masa oznámil vydání své druhé desky. Ta se bude jmenovat R.Y.C., vyjde 17. ledna a bude na ní i tento singl, který si Mura Masa sám nazpíval.

 

Prago Union: Multižánrovej anděl 

Katův projekt Prago Union vydal 1. listopadu svou šestou řadovou desku s názvem Perpetuum promile. Z ní nasazujeme skladbu Multižánrovej anděl, která je důkazem, že když má někdo lyrický talent jako Kato, dokáže napsat lovesong i pomocí hudebního názvosloví.

 

Nilüfer Yanya: Heat Rises 

Britská zpěvačka a skladatelka vydala na jaře debutovou desku Miss Universe, která byla velmi kladně přijata hudebními recenzenty. Pochází z ní i tahle skladba, která však nyní vychází jako singl v mírně upravené verzi.

 

Roberto Surace: Joys  

Skladba Joys patří k největším tanečním hitovkám tohoto roku a nemohla chybět v aktuálních setech mnoha slavných DJs. Stojí za ní italský DJ a producent Roberto Surace a je postavená na samplu kapely The S.O.S. Band.

 

Sports Team: Fishing 

Londýnští Sports Team patří mezi nejsledovanější mladé kytarové kapely v Británii. Pozornost si vysloužili střemhlavými koncerty a ironickými texty. Tohle je jejich aktuální singl.