Hudební novinky - 44. týden

30.10.2019

Hudební novinky - 44. týden

Coldplay: Orphans 

Coldplay ohlásili vydání své osmé desky. Bude se jmenovat Everyday Life, bude to dvojalbum a vyjde už 22. listopadu. Tohle je z alba pilotní singl.


 

The 1975: Frail State Of Mind 

I když poslední deska The 1975 vyšla teprve minulý rok, na spadnutí je už jejich čtvrté řadové album, které by však na to předchozí mělo přímo navazovat. Bude se jmenovat Notes On A Conditional Form, vyjde 21. února a bude na něm i tento singl.

 

Mydy: Gimme More 

Pražská kapela Mydy Rabycad vydala minulý týden novou koncepční desku s názvem Numbers a z ní nasazujeme do rotace skladbu Gimme More. Kapela pak v souvislosti s novou deskou začala používat zkrácený název Mydy, ovšem změnu jména zatím nehodlá komentovat - vše prý bude vysvětleno na jejich dosud největším koncertu, který proběhne 22. listopadu ve Fóru Karlín.

 

Mumford & Sons: Blind Leading The Blind 

Nový singl britské kapely Mumford & Sons. Skladba se měla původně objevit už na jejich loňském albu Delta, ale kapela ji do vydání desky nezvládla dotáhnout do konce a tak vychází až nyní jako samostatný singl.

 

Vypsaná Fixa: Měla krátkou ofinu 

Kapela Vypsaná Fixa vydala začátkem října svou devátou desku s názvem Kvalita, kterou produkovali Dušan Neuwerth a Ondřej Ježek. Tohle je z ní další singl. Album pak bude pokřtěno 18. prosince ve Fóru Karlín, ovšem koncert je už nyní beznadějně vyprodán.