Hudební novinky - 43. týden

23.10.2019

Hudební novinky - 43. týden

Beck: Uneventful Days 

Legendární americký muzikant Beck vydá 22. listopadu své čtrnácté album s názvem Hyperspace. Bude na něm i tento singl , na jehož produkci se podílel Pharrell Williams.

 

Metronomy: Wedding Bells 

Britská kapela vydala v polovině září svou šestou desku s názvem Metronomy Forever a tohle je z ní další singl. V rámci turné k nové desce se Metronomy zastaví příští rok i v Praze a to 29. března v klubu Roxy.

 

Tove Lo & Kylie Minogue: Really Don't Like U 

Švédská zpěvačka a skladatelka Tove Lo vydala 20. září svou čtvrtou desku s názvem Sunshine Kitty. Tohle je z ní další singl a hostuje na něm hvězdná Kylie Minogue. Mimochodem - video k singlu Tove Lo natočila v létě během své návštěvy Prahy, když koncertovala v Lucerna Music Baru.

 

Deaf Heart: Blood 

Deaf Heart je nové jméno na domácí scéně, ale stojí za ním ostřílení muzikanti. Jedná se o nový projekt Thomase Lichtaga, bývalého frontmana kapely Airfare. Ten si k sobě přizval muzikanty od Lenny, Ewy Farne či z kapely Rituály. Tohle je jejich debutový singl, první koncert se odehraje 30. října v klubu FAMU.

 

The Valentines: Did My Back Hurt Your Knife? 

The Valentines jsou mladá a velmi perspektivní kytarová kapela z Hradce Králové. Tohle je jejich nový singl, který produkoval Lazer Viking.