Hudební novinky - 40. týden


Royal Blood: Trouble's Coming
Dvojice Royal Blood vypustila nový singl, který předznamenává jejich třetí desku. Kapela se prý chtěla pokusit najít nečekanou spojnici mezi AC/DC a Daft Punk... Nové album by pak mělo vyjít na jaře 2021

Sub Focus & Wilkinson: Air I Breathe Už 9. října vyjde společné album dvou velkých jmen britské d'n'b scény - producentů Sub Focuse a Wilkinsona. Album se bude jmenovat Portals a Air I Breathe je z něj další singl.

Arlo Parks: Hurt Dvacetiletá písničkářka patří v Británii mezi nejsledovanější nová jména a je jí předpovídána velká budoucnost. Hurt je její další singl, na debutovém albu se pracuje.

Slowthai & James Blake & Mount Kimbie: Feel Away Nový singl britského rappera, který si říká Slowthai. Tenhle drzý floutek na něm poodhaluje svou citlivou stránku, emotivní skladbu produkovalo duo Mount Kimbie a hostuje v ní zpěvák James Blake.

Róisín Murphy: Something More Už tento pátek vyjde pátá sólová deska Róisín Murphy s názvem Róisín Machine. První recenze jsou vyloženě nadšené viz pět hvězdiček v NME a Something More je z ní další singl.

FOTO: oficiální facebookový účet Royal Blood, 1. 10. 2020

Podcast