Hudební novinky - 4. týden

22.1.2020

Hudební novinky - 4. týden

Tame Impala: Lost In Yesterday 

Vydání čtvrté a velmi očekávané desky australského projektu Tame Impala se blíží. Album s názvem The Slow Rush vyjde 14. února a tohle je z něj další singl, který Kevin Parker s předstihem vypustil.

 

Sub Focus & Wilkinson: Illuminate 

Dva z nejznámějších d'n'b producentů současnosti se spojili ve společném singlu. Oba letos uvidíme opět hrát i u nás - Wilkinsona na zimním a Sub Focuse zase naopak na letním Let It Rollu.

 

Rex Orange County: Face To Face 

Britský muzikant Alexander O'Connor aka Rex Orange County vydal minulý rok svou třetí desku s názvem Pony. Album bylo dobře přijato u hudební kritiky a tohle je z něj další singl.

 

Humanist & Dave Gahan: Shock Collar  

Humanist je projekt britského kytaristy Roba Marshalla. Na své debutové album, které vyjde 21. února, se mu podařilo získat několik slavných jmen včetně Marka Lanegana nebo Davida Gahana. Právě frontman Depeche Mode nazpíval i tento pilotní singl.

 

Megan Thee Stallion & Normani: Diamonds 

Společný singl rapperky Megan Thee Stallion a zpěvačky Normani vznikl pro soundtrack k novému akčnímu filmu o superhrdinkách s názvem Birds Of Prey. Mimochodem, na soundtracku budou vzhledem k tématu filmu pouze ženské interpretky, dál třeba Halsey nebo K. Flay.