Hudební novinky - 39. týden

Biffy Clyro: Space Skotská trojice Biffy Clyro vydala v půlce srpna své deváté album s názvem A Celebration Of Endings. Album debutovalo na prvním místě britského albového žebříčku a má i výborné recenze.

Armand Van Helden & Riva Starr & Sharlene Hector: Step It Up Legendární americký producent a DJ Armand Van Helden se spojil s italským producentem, který si říká Riva Starr a výsledkem je tato energická věc, odkazující na devadesátá léta. O vokál se postarala britská zpěvačka Sharlene Hector.

Sunflower Bean: Moment In The Sun Trojice z New Yorku včele s frontmankou Juliou Cumming vydala nový singl, který by se měl zřejmě objevit i na jejich chystané třetí desce.

Of Monsters And Men: Visitor Nový singl od islandské kapely, která patří k mezinárodně nejúspěšnějším islandským hudebníkům současnosti. Skladba je první ochutnávkou z nového materiálu, který chce kapela vydat příští rok v rámci oslav deseti let existence.

Easy Life: Nightmares Easy Life patří mezi nevýraznější mladé kapely v Anglii, což ostatně potvrzuje i druhé místo v anketě BBC Sound Of 2020. Tenhle singl původně vyšel už v roce 2018, ale až nyní se našel cestu do ostrovních rádií.

FOTO: oficiální facebookový účet Biffy Clyro, 23. 9. 2020


Podcast