Hudební novinky - 38. týden

Čerstvý hudební materiál na Expres FM.

New Order: Be A Rebel Pěl let po zatím posledním albu Music Complete vypustili legendární New Order nový singl. Skladba měla původně vyjít u příležitosti plánovaného podzimního turné, ale to bylo kvůli pandemii přesunuto na příští rok.

Janelle Monáe: Turntables Nový singl od americké zpěvačky a skladatelky Janelle Monáe byl nahrán pro chystaný politický dokument na téma voleb v USA s názvem All In: The Fight For Democracy.

BLOXX: Off My Mind BLOXX je nová kytarová kapela z Londýna, o které se začíná mluvit. Včele kapely je zpěvačka Fee Booth a tohle je aktuální singl z jejich debutu Lie Out Loud, který vyšel na konci srpna.

Doves: Prisoners Britská kapela Doves vydala minulý týden po jedenácti letech novou desku s názvem The Universal Want. Jejich v pořadí páté album má skvělé recenze a  pochází z něj i tento singl.

Rudimental & Anne-Marie & Tion Wayne: Come Over Nový singl britské taneční kapely Rudimental, který by se měl zřejmě objevit na připravované čtvrté desce. O vokály se postarali zpěvačka Anne-Marie a rapper Tion Wayne

FOTO: oficiální facebookový účet New Order, 16. 9. 2020Podcast