Hudební novinky - 38. týden

18.9.2019

Michael Kiwanuka

Michael Kiwanuka: You Ain't The Problem 

Britský zpěvák a skladatel ohlásil vydání své třetí desky. Bude se jmenovat jednoduše Kiwanuka, vyjde 25. října a bude na ní i tento příjemně svižný singl.


PSH & Katarzia: Role X 

Domácí hiphopové legendy PSH vydaly po dlouhých devíti letech nové, v pořadí čtvrté album s ironickým názvem Debut. My z něj nasazujeme skladbu, v níž hostuje slovenská zpěvačka Katarzia.


Foster The People: Pick U Up 

Čtvrtá deska amerických Foster The People je zatím v nedohlednu, kapela místo toho vypouští postupně nové singly. Tohle je ten nejčerstvější.


Green Day: Father Of All… 

Green Day oznámili vydání své třinácté desky. Bude se jmenovat Father Of All Motherfuckers (či v cenzurované podobě Father Of All...), vyjde 7. února a tohle je z ní první singl. Kapela také oznámila obří společné turné s Fall Out Boy a Weezer, během kterého se podívají i do Česka - všechny tři kapely vystoupí na festivalu Rock For People, který kvůli nim dokonce přesunul svůj tradiční termín na červen.


Teepee: No Reason 

Nový singl od domácí dvojice, kterou tvoří Tereza Lavičková a Miroslav Patočka. Singl opět vyšel na berlínském labelu Springstoff, celá nová deska bude venku na konci ledna.