Hudební novinky - 37. týden

Čerstvý hudební materiál na Expres FM.

Tame Impala: Is It True Kevin Parker vydal se svým projektem Tame Impala začátkem roku své čtvrté album s názvem The Slow Rush. Tohle je z něj další oficiální singl.

The Smashing Pumpkins: Cyr Nový singl legendárních The Smashing Pumpkins, který překvapuje svým téměř elektro-popovým soundem. Skladba by se měla objevit na jejich chystané jedenácté řadové desce.

Bob Moses & ZHU: Desire Bob Moses je kanadské elektronické duo. Na svém novém singlu, který pochází ze stejnojmenného ep,  se spojili s americkým producentem, který si říká Zhu. 

Sista Prod & Powfu & Alec Benjamin & Rxseboy: Eyes Blue Like The Atlantic (Pt.2) Skladba Eyes Blue Like The Atlantic od mladého italského producenta, který si říká Sista Prod, se stala virálním hitem a slavila úspěchy třeba na sociální síti TikTok. Nyní vychází její nová verze, na které se podíleli rapper Powfu, zpěvák Alec Benjamin a rapper a producent Rxseboy.

LANY: You! Americká indie-popová kapela LANY (čti lejny) ohlásila vydání své třetí desky. Bude se jmenovat Mama's Boy, vyjde 2. října a bude na ní i tento singl.


FOTO: oficiální facebookový účet Tame Impala 9. 9. 2020

Podcast