Hudební novinky - 36. týden

Čerstvý hudební materiál na Expres FM.

Calvin Harris & The Weeknd: Over Now Ačkoliv oba patří k momentálně nejúspěšnějším muzikantům na planetě, rozhodli se spojit síly ve společném singlu. O tom se mimochodem spekulovalo od doby, kdy byli oba pánové před pár lety vyfocení, jak si spolu dávají drink na festivalu Coachella.

The Valentines: Tell Me You're Gay Indiepopová trojice The Valentines z Hradce Králové patří mezi největší mladé talenty na současné domácí scéně. Dokazují to i na svém novém singlu, který nahráli u frontmana Honzy Doležala v pokoji a o následný mix se postaral Filip Vlček z kapely John Wolfhooker.

Future Islands: For Sure Americká kapela včele s charismatickým frontmanem Samuelem Herringem ohlásila vydání své šesté desky. Ta se bude jmenovat  As Long As You Are, vyjde 9. října a tohle je z ní pilotní singl.

Biig Piig: Don't Turn Around Jessica Smyth aka Biig Piig je irská zpěvačka a skladatelka, která ale momentálně žije v Londýně. O Biig Piig se v Anglii začíná hodně mluvit, je mimochodem oblíbenkyní Billie Eilish a tohle je její aktuální singl.

Giudi: Flower & Snakes Zpěvačka a skladatelka Jitka Martiriggiano aka Giudi je další výrazné nové jméno na domácí scéně. Giudi je Češka, ale žije částečně i v Itálii, kombinuje hudbu s výtvarným uměním a tohle je její aktuální singl, který potěší všechny milovníky synth-popu osmdesátých let.

FOTO: oficiální facebookový účet Calvin Harris 7. 10. 2020


 

Podcast