Hudební novinky - 35. týden

28.8.2019

Sam Fender

Sam Fender: Will We Talk? 

V Anglii velmi populární mladý písničkář vydá 13. září konečně svou debutovou desku. Bude se jmenovat Hypersonic Missiles a tohle je z ní další singl.

 

Chance The Rapper & Death Cab For Cutie: Do You Remember 

Po třech velmi úspěšných mixtapech je tu Chance The Rapper s prvním tzv. klasickým albem. Jmenuje se The Big Day, je to koncepční deska o rapperově nedávné svatbě a tohle je první oficiální singl, na němž hostuje indie kapela Death Cab For Cutie.

 

JayRõ & Viah: My Darling, Why? 

JayRõ je nové jméno na domácí hudební scéně. Tvoří ho dva mladí muzikanti z Prahy, kteří si říkají Dubstract a Ambedo a momentálně žijí v Berlíně. Tohle je singl z jejich aktuálního ep Suburban Sausages, na němž hostuje vietnamsko-česká zpěvačka Viah.

 

Barns Courtney: Hollow 

Barns Courtney je osmadvacetiletý zpěvák a skladatel z Anglie, kterého jsme mimochodem mohli letos vidět na festivalu Rock For People. Tohle je singl z jeho druhé desky, která se bude jmenovat 404 a vyjde 6. září.

 

King Princess: Prophet 

Dvacetiletá zpěvačka a skladatelka z New Yorku oznámila vydání své debutové desky. Bude se jmenovat Cheap Queen, vyjde v říjnu u labelu Zelig, který založil Mark Ronson a tohle je z ní aktuální singl.