Hudební novinky - 35. týden

26.8.2020

Hudební novinky - 35. týden

London Grammar: Baby It's You 

Britská trojice včele se zpěvačkou a skladatelkou Hannah Reid je po třech let zpět s novým singlem, který je v kontextu předchozí tvorby kapely překvapivě svižný. Pravděpodobně jde o první ochutnávku z jejich chystané třetí desky.

 

fiedlerski & Annabelle: Roles 

fiedlerski je sólový projekt vyhledávaného českého producenta Ondřeje Fiedlera, který má prsty ve velké části tuzemských rádiových hitů posledních let od Lenny po Mirai. fiedlerski má mezinárodní ambice a tohle je nový singl, který nazpívala talentovaná zpěvačka Annabelle.

 

Sufjan Stevens: Video Game 

Jeden z nejuznávanějších hudebníků na současné americké indie scéně ohlásil vydání svého osmého alba. Bude se jmenovat The Ascension, vyjde 25. září a bude na něm i tento singl, který zachycuje Sufjana v lehce překvapivé synth-popové poloze.

 

Phoenix: Identical 

Nový singl francouzských Phoenix byl napsán pro chystaný film režisérky Sofie Coppoly, který se bude jmenovat On The Rocks a hlavní roli v něm má Bill Murray. Tahle spolupráce není nijak překvapivá, neboť frontman kapely Thomas Mars je režisérčin manžel.

 

PS1 & Alex Hosking: Fake Friends 

Jeden z tanečních hitů tohoto léta, za kterým stojí americký houseový producent PS1 a australská zpěvačka a skladatelka Alex Hosking.