Hudební novinky - 34. týden

19.8.2020

Hudební novinky - 34. týden

Benee: Snail 

Nový singl novozélandské zpěvačky a skladatelky, která letos prorazila díky virálnímu hitu Supalonely. Skladba byla inspirována pobytem v karanténě.

 

Alfie Templeman: Obvious Guy 

Alfie Templeman je teprve sedmnáctiletý britský zpěvák a skladatel. Tohle je další singl z jeho aktuálního ep Happiness In Liquid Form, které vyšlo v červenci. Spoluautorem songu je pak bývalý bubeník Kaiser Chiefs Nick Hodgson.

 

Faithless & Suli Breaks & Nathan Ball: This Feeling 

Legendární Faithless se opět probudili k aktivitě. Tohle je jejich aktuální singl, v němž se o vokály místo tradičního Maxi Jazze postarali básník a recitátor Suli Breaks a zpěvák Nathan Ball.

 

Skyline: Lost 

Česká elektronická kapela vydává tento pátek své už osmé album s názvem Electricity, které pokřtí 27. srpna na Výstavišti v rámci scény Lucerna Music Bar Open Air. Z alba pochází i tento singl.

 

Lab On Fire: Berlin Night 

V pražském duu Lab On Fire se sešli dva matadoři tuzemské indie scény - producent Jan Kleník a zpěvák Prokop Svoboda, kteří v minulosti hráli v kapelách Ohm Square, Hyena Family nebo Sklenik. Tohle je jejich nový a Berlínem inspirovaný singl.