Hudební novinky - 30. týden

24.7.2019

Charli XCX & Christine And The Queens

Charli XCX & Christine And The Queens: Gone 

Britská zpěvačka a skladatelka Charli XCX oznámila vydání své třetí regulérní desky. Bude se jmenovat jednoduše Charli, vyjde 13. září a bude na ní i tento singl, který spoluprodukoval šéf kultovního labelu PC Music A.G. Cook a v němž hostuje francouzská zpěvačka Christine And The Queens. V rámci turné k nové desce pak Charli zahraje i v Praze a to 14. listopadu v Roxy.

 

Gerry Read: It'll All Be Over (DJ Koze Remix) 

Uznávaný německý DJ Koze loni slavil úspěchy singlem Pick Up a tahle věc na něj v mnohém navazuje. Tentokrát jde o jeho remix skladby britského producenta Gerryho Reada.

 

Lil Nas X: Panini 

Dvacetiletý rapper, zpěvák  a skladatel Lil Nas X se proslavil skladbou Old Town Road, což je zatím asi vůbec největší hit tohoto roku (minimálně v Americe určitě). Nyní je ale čas dokázat, že nebude jen one hit wonder a tohle je jeho další oficiální singl z jeho debutového ep s názvem 7, které vyšlo na konci června.

 

The S.L.P.: Nobody Else 

Zkratka S.L.P. znamená Sergio Lorenzo Pizzorno, což je samozřejmě kytarista a šéf britské kapely Kasabian. Sergio využil roční kapelové pauzy a natočil svou první sólovou desku, na níž popustil uzdu experimentům. Album vychází 30. srpna a bude na něm i tento singl.

 

Villagers: Summer's Song 

Uznávaná irská indie - folková kapela včele se zpěvákem a skladatelem Conorem O'Brienem vydala nový letní singl.