Hudební novinky - 3. týden

15.1.2020

Hudební novinky - 3. týden

The Weeknd: Blinding Lights 

Kanadský zpěvák a skladatel The Weeknd se pomalu chystá na vydání své čtvrté desky. Zatím z ní vypustil dva singly, my nasazujeme jeho poctu osmdesátkám s názvem Blinding Lights.

Circa Waves: Jacqueline 

Britská kytarová kapela Circa Waves oznámila na letošek vydání své čtvrté desky s názvem Sad Happy. Album je rozděleno na dvě části (ano, Sad a Happy) a pochází z něj i tento singl.

 

MGMT: In The Afternoon 

Američtí MGMT odešli od velkého vydavatelství a založili si vlastní label MGMT Records. První ochutnávkou z jejich nové "nezávislé" éry je tento singl.

 

teepee: Parallel World 

Domácí dvojice teepee vydá už 31. ledna svou druhou desku s názvem When The Ocean Breaks a to u berlínského vydavatelství Springstoff. Album produkoval Tom O. Marsh, který v minulosti spolupracoval s IAMX nebo HVOB. Tohle je z desky aktuální singl.

 

Kaytranada & Kali Uchis: 10 % 

Uznávaný kanadský producent Louis Celestin aka Kaytranada vydal v půlce prosince své druhé album Bubba s řadou hostujících vokalistů včetně Pharrella Williamse nebo Estelle. My z něj nasazujeme singl, který nazpívala americká zpěvačka Kali Uchis.