Hudební novinky - 29. týden

17.7.2019

Friendly Fires

Friendly Fires: Silhouettes 

Britská kapela konečně oznámila detaily jejich nové desky po osmi letech. Bude se jmenovat Inflorescent, vyjde 16. srpna a tohle je z ní další singl.

 

Michael Kiwanuka & Tom Misch: Money 

Společný singl zpěváka a skladatele Michaela Kiwanuky a muzikanta a producenta Toma Mische, v němž dali prostor své lásce ke klasickému discu.Oscar Scheller & Lily Allen: 1% 

Britský zpěvák a skladatel si původně říkal pouze Oscar, ale nyní začal používat své celé jméno. Tohle je jeho nový singl o (skoro) vybitém mobilu a hostuje v něm Lily Allen. Skladba se objeví na Oscarově druhé desce, která se bude jmenovat HTTP404.

 

Octavian & Theophilus London: Feel It 

Britský rapper Octavian zvítězil v prestižní anketě BBC Sound Of 2019 jako největší příslib tohoto roku. Tohle je singl z jeho druhého mixtapeu s názvem Endorphins, který vyšel v červnu. Ve skladbě pak hostuje americký rapper Theophilus London.

 

Snow Patrol: Time Won't Go Slowly 

Zcela nový singl kapely Snow Patrol, který by měl být součástí většího projektu, kterým kapela oslaví dvacet pět let svého fungování. Na další informace si ale budeme muset ještě chvilku počkat.