Hudební novinky - 27. týden

1.7.2020

Hudební novinky - 27. týden

První novinkou pro tento týden je Beyoncé: Black Parade
Také Beyoncé podpořila současné protesty v Americe a vydala nový singl, který oslavuje černošskou kulturu. Skladba vyšla opět bez předchozího varování a to v rámci svátku Juneteenth, který připomíná zrušení otroctví v USA. Zda bude následovat i další nová hudba, zatím není jasné.

Druhou hudební novinkou je song Real Love Song od Nothing But Thieves 
Britská kapela Nothing But Thieves oznámila vydání své třetí desky. Bude se jmenovat Moral Panic, vyjde 23. října a tohle je z ní už druhý singl, který kapela v předstihu vypustila.

Třetí nasazená novinka je od uznávané britské kytarové kapely
Doves: Carousels
Kapela je po desetileté pauze zpátky. Tohle je první nová zveřejněná skladba, která by se měla objevit i na jejich chystané páté desce.

Předposlední novinka na Expres FM pro tento týden je od Roosevelt: Sign 
Jedná se o nový singl německého synth-popového muzikanta Mariuse Laubera, který si říká Roosevelt. Skladba by se měla zřejmě objevit na jeho chystané třetí desce. 

Poslední novinka pro tento týden je od Anderson .Paak: Lockdown 
Hudební kritikou skvěle přijatý nový singl od amerického rappera, zpěváka a muzikanta, který si říká Anderson .Paak. V textu se mu podařilo vkusně propojit dvě největší témata současné Ameriky -  koronavirovou karanténu s protesty za lidská práva v rámci hnutí Black Lives Matter.