Hudební novinky - 25. týden

17.6.2020

Hudební novinky - 25. týden

Inhaler: Falling In 

Inhaler jsou mladá kytarová kapela z irského Dublinu, v jejímž čele stojí Elijah Hewson, syn Bona z U2. Kapela skončila na pátém místě v prestižní anketě BBC Sound Of 2020, pracuje na svém debutovém albu a tohle je jejich aktuální singl.

 

Lennon Stella & Charlie Puth: Summer Feelings 

Společný letní singl kanadské zpěvačky Lennon Stelly a amerického zpěváka Charlieho Putha. Skladba pochází ze soundtracku k novému animovanému filmu Scoob!. 

 

Deadmau5 & The Neptunes: Pomegranate 

Slavný kanadský DJ a producent Deadmau5 nahrál svůj nový singl společně s neméně slavnou producentskou dvojicí The Neptunes (Pharrell Williams, Chad Hugo). Skladba by se měla objevit i na Deadmau5ově chystaném novém albu.

 

KennyHoopla: Plastic Door 

KennyHoopla je mladý americký muzikant, o kterém se začíná mluvit. Tohle je singl z jeho debutového ep s pěkným názvem How will i rest in peace if i’m buried by a highway?.

 

Klára Vytisková & Lake Malawi: Gold 

Klára Vytisková vydala v březnu své druhé sólové album s názvem Love Is Gold. Tohle je z něj další singl, který nazpívala spolu s Albertem Černým z Lake Malawi. Zároveň byl oznámen i jejich společný koncert, který proběhne 25. listopadu v Roxy.