Hudební novinky - 24. týden

12.6.2019

Hudební novinky - 24. týden

Liam Gallagher: Shockwave 

Liam Gallagher dokončil své druhé album, které se bude jmenovat Why Me? Why Not a mělo by vyjít zřejmě v září. Tohle je z něj pilotní singl. Jinak Liam se už brzy představí vůbec poprvé jako sólista i v Praze a to v rámci festivalu Metronome, který proběhne 21. - 22. června na Výstavišti.


Tove Lo: Glad He's Gone 

Švédská zpěvačka a skladatelka oznámila vydání své čtvrté desky. Bude se jmenovat Sunshine Kitty, vyjde během tohoto roku a tohle je z ní první singl. Také Tove Lo se chystá poprvé do Prahy, vystoupí 6. srpna v Lucerna Music Baru.


Sufjan Stevens: Love Yourself 

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista Sufjan Stevens patří k nejuznávanějším osobnostem americké alternativní scény. Tohle je jeho nový singl, který Sufjan věnoval podpoře LGBT hnutí.


CamelPhat & Jake Bugg: Be Someone 

Nový singl britské taneční dvojice CamelPhat, která se tentokrát dala překvapivě dohromady s písničkářem Jakem Buggem. Ten je mimochodem i spoluautorem skladby.

 

Keane: The Way I Feel 

Britská kapela Keane ukončila pětiletou pauzu a oznámila vydání nové, v pořadí své páté desky. Ta se bude jmenovat Cause And Effect, vyjde 20. září a tohle je z ní pilotní singl.